fatihyuce
208 Takipçi
lezzetl tavuk

fass food beslenme alışkanlık oldu ama bu konuda da lezzetli ve sağlıklı isimleri seçmek lazım mesela tavuk bu konuda soslu tavuk mucizesi #KFC hem sandöviç hem kova menüleri ile benim tercih ettiğim bir isim


  • KFC KFC için
  • 2017-10-24T10:13:29

13 Yorum

kerimulku
5 Takipçi

Ozellikle de alisveris merkezine ciktigimda acligimi gideren en iyi menuler her zaman #Kcf de oluyor.

zelhans
5 Takipçi

Cidden o alışveriş merkezlerinin zemininde nasıl birşey var bilmiyorum insan yürüdükçe acıkıyor ben tok gitsem de birşeyler yemek istiyorum arada #kfc den de aldığım oluyor efsane tavukların babası

zelhans
5 Takipçi

Cidden o alışveriş merkezlerinin zemininde nasıl birşey var bilmiyorum insan yürüdükçe acıkıyor ben tok gitsem de birşeyler yemek istiyorum arada #kfc den de aldığım oluyor efsane tavukların babası

deryadurcul
0 Takipçi

Benim pek disarda yemek yeme aliskanligim yok o yuzden de #kfc olsa bile eve siparis veririm.

aysell63
230 Takipçi

tavuk da mükemmel bir isim kova lezzeti #kfc

borakaymak
6 Takipçi

Valla ben pek boyle #kfc kizarmis tavuk sevmiyorum. Ben daha cok iskenderciyim. Bir yete gidersem yemek yersem iskender yerim yads ev yemekleri bakarim.

akinkurt
0 Takipçi

En sevdigim yemek yerlerinden biri de #kfc restorantlari. Soslu tavuklar birbirinden guzel lezzetli oluyor.

porsiyonlar giderek küçülüyor kfc'de. giderek daha az doyurucu oluyor. hele ki 3-4 kişi yenecekse doymak için 50-60 tl harcamak gerekiyor.

En sevdiğim fast food restoranı her dışarı çıkınca yemeğe yetişemezsem hemen kfc ye gidiyorum, çok lezzetli ve ve ekonomik menüleri var herkesin tatması gereken bir lezzet.

enginc
1 Takipçi

Fast food yemek yerken pek tavuk tercih etmezdim ama kfcde yedikten sonra kararım değişti, diğer tavuk restoranlarına göre en lezzetlisi ve en güveniliri.

Her dışarıda yemek yediğimde sürekli olarak tercih ettiğim bir fast food restoranı kfc, tavukları gerçekten çok lezzetli ve kıtır kıtır.

duygup
0 Takipçi

Dışarıda tavuk yemeye pek güvenmezdim ben bir kere kfc den yedim ve sürekli ordan yemeye başladım,menüleri gerçekten çok iyi ve çok lezzetli en iyi fast food restoranı diyebilirim.

orhano
2 Takipçi

İlk defa gittim ama ne yazık ki ürünler hiç hoşuma gitmedi. Baharat dan ne yediğinizi anlamıyorsunuz. Tek güzel yani güler yüzlü personeli işi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

KFC
KFC
36 Takipçi

KFC öncelikle kızarmış tavuk, tavuk burger, salata ve sandviç satmaktadır. Kızarmış tavuk üzerine kurulan bir firma olduğundan fırınlanmış tavuk, garnitür ve tatlı da satmaktadır. KFC, Kuzey Amerika dışında, tavuk etinden kebap şeklinde diğer bölgesel lezzetleri de sunmaktadır.