merveozdencik
5 Takipçi
Fakir elektronik farki
Evde ki butun elektronikli ev aletlerini bilincli olarak #fakir aldim. Ozellikle de fakir elektrikli supurge ve utu cok iyi kullanisli ve pratik. Ne de olsa Alman mali ve alman muhendisligi. Uzun omurlu kolay kolay bozulmuyor. Yillarca gonul rahatligi ile kullanabileceginiz urunler.


  • Fakir Fakir için
  • 2018-06-07T11:59:17

11 Yorum

mertyuksel
6 Takipçi
bende anneme aldım anneler gününde valla o kadar memnun oldu ki kadın ağlıyacaktı nerdeyse gördüğünde şimdi diyeceksiniz ki temizlikçimi niye öyle bişey aldın annene ama napım kadın temizlik manyağı ve ancak o tarz şeylerden memnun oluyor;)
ozoz
211 Takipçi
#Fakir in ürünleri gerçekten mükemmel oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı ben de çok beğeniyorum evimde bir kaç #Fakir ürünü de var
selincicek
0 Takipçi
Ne zamandir bende boyle bir hali yikama makinesi istiyordum. Yarin ilk is #fakir hali yikama makinesi bakmak olucak.
aysinseker
3 Takipçi
bende fakirin elektrik süpürgesini kullanıyorum gayette memnunum ama fiyatları oldukça pahalı bu yüzden her bütçeye hitap eder mi bilmiyorum yoksa oldukça kaliteli ürünleri var..
valla bi reklam var ya Fakir alın evinizi şımartın diye aynen öle oldu bende fakir aldım anneme böylelikle annem şımardı o şımarınca evde herkes bi mutlu oldu ve evimizi şımartmış olduk. Bu nedenle diyoruz ki reklam çok önemli adamlar reklam yapmış bize de uygulaması kaldı..
elembur
0 Takipçi
Bazı markalar eskimez #fakir de bunlardan birisi bir kere alırsınız ve size uzun süre hizmet eder verdiğiniz parayı fazlasıyla hak eder Alman teknolojileri zaten bir başka
suatbil
3 Takipçi
Bizim yan komşuda bu #fakir markasının halı yıkama makinesi var ben pek işe yaramiyordur diye düşünürken Onun sayesinde nasıl da işe yaradığını Gördüm halıyı tertemiz yaptı
eceseckin
3 Takipçi
Ben fakir'in bir tane ürününü görmedim ki kötü çıksın hepsi kaliteli vallahi bi kere Alman kalitesi diye bir gerçek var ben 5 yıldır elektrik süpürgesini kullanıyorum hiç sorun yaşamadım (maşaallah) ablam tost makinesini elektrik süpürgesini kullanıyor o da gayet memnun yani çevremde hiç sorun yaşayan birini görmedim bu nedenle herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim.
zehratutak
2 Takipçi
#fakir elektrikli supurge kullanan cok tanidigim var ve hepsi de cok menunlar. Benim supurgem bozulunca bende alicam.
aysell63
266 Takipçi
benim de mutfağımda en büyük yardımcım #Fakir dik süpürge oldukça kullanışlı ve çok pratik beğeniyorum ve herkese de tavsiye ediyorum

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fakir
Fakir
32 Takipçi
Tam 80 yıldır dünyada ev temizliği ve hijyen denince akla gelen Fakir Hausgerate, H. Wilhelm Kircherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu. “Fakir” markası Almanca’da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşmesinden doğdu.