ezgiderinn
7 Takipçi
Kahvede kalitenin adı
Uzun zamandır abartısız diyebilirim ki dışarda kahve içtiğim tek yer burası. Genel anlamda kahve bagımlısı bi insan olarak bendeyse nescafe gold ve türevlerini içiyorum ama dışarda sadece #Starbucks içiyorum. Şu sıralar favorim misto grande. Hem fiyatı da çok uygun hem de şeker oranı çok ideal insani baymıyor. Yoğun kahve tadı arayanlara tavsiye ederim.


14 Yorum

kahvelerini anlatmama bile gerek yok ama yaz gelmesi ile benim favori içeceğim Cool Lime’ı tekrar getirmelerine çok fazla sevindim çünkü 2 sene önce yazın tanışmış ve müptelası olmuştum geçen yaz olmadığını söylediler ben karalar bağlamıştım ama bu sene yine cool lime'le muhteşem bir yaz geçireceğim benden mutlusu yok yani.
selimtekin
0 Takipçi
bende starbucksın en çok sıcak çikolatasını seviyorum o kıvamı çok güzel ayarlıyorlar ne çok şekerli oluyor ne de şekersi ayrıca ne çok su gibi ne de koyu oluyor yani tam kıvamında bir sıcak çikolata içmek istiyorsanız starbucksı deneyin derim.
aysinseker
3 Takipçi
ben starbucksın sırf etiket olarak kullanıldığını düşünüyorum çünkü, -nerdesin? -starbucksda oturuyorum, diyerek kendini çok havalı hisseden bir sürü insan tanıyorum ama ben starbucksın ürünlerini pek beğenmiyorum bana göre kahve dünyasındaki türk kahvelerinin eşi benzeri yok.
Starbucksın en çok sevdiğim yönü kahvenizi alıp dilediğiniz gibi oturup çalışabiliyorsunuz sınırsız internet ve nezih bir ortam arıyorsanız Starbucks tam size göre.
ozoz
201 Takipçi
sadece kahve değil kahve yanın da ikram edilen tatlılar da çok güzel ve kahve çeşitlerinde de oldukça başarılı #Starbucks
nazkaya
1 Takipçi
Misto grande ve yeni tek latte ürünlerini tavsiye ederim. He bi de girmişken kendinize en güzelinden bir cookie ya da oreolu cheesecake ısmarlayın derim.
esranur
2 Takipçi
#starbucks kahveleri pahalı gibi geliyor insanlara ama aslında o kadar da pahalı değil A.B.D de 2$ ama Türkiye de malesef biraz pahalı geliyor haliyle fakat çoğu kahve fiyatlarına bakınca starbucks çok daha ucuz olur
cumcum
173 Takipçi
öğrencilerin vazgeçilmez mekanı #Starbucks ders aralarında gidilen hoş sohbet edilen seviyeli mekan ve ürünleri de başarılı
emird
0 Takipçi
Starbucksın soğuk kahvesi ile kahveli tatlısı gerçekten çok güzel oluyor hem tatlı ayrı bir tat veriyor hemde kahve mutlaka deneyin.
esmasare
179 Takipçi
bütün lezzetleini çok beğeniyorum #Starbucks un gerek kahve gerek tatlı da bence başarı sağlamış bir isim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Starbucks
Starbucks
52 Takipçi
Starbucks, ABD'li kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington'dadır. Starbucks, adını Moby Dick'teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır.