fidef
2 Takipçi
Evim icin hersey Koctas da
Mobilyalar küçük aksesuarlar hepsi pahalı olmak zorunda değil bazen uygun fiyata daha farklı şeyler de bulmak zor olmayabilir sadece doğru şeyi doğru yerden almak önemli bence ...çok sevdiğim ve her hafta sonu uğradığım #koctas dan bu güzel Yan sehpayı aldık hem çok hafif Hem çok kullanışlı koltuklarım ile çok güzel bir uyum yakalamami sağladı katlanabildigi ve çok rahat montajlandigi için direk kutuyla aldık ve evde kendim montajladim fiyatı da çok uygun 100 TL'ye aldık lake mavi boyası da çok güzel çok sevdim farklı renkleri de var..


4 Yorum

Kesinlikle evime kullanışlı ve şık şeyler almak istediğim de Koçtaş bu konuda beni en rahatlatan firma hem teslimat hem kullanışlılığı güvenilir olması ayrıca tarz olması da cezbedici yanlarından biri.
kesinlikle hem tarz hem de uygun ev için de en ideal ürünler burada bulunuyor boş zamanlarımda da gidip sürekli fırsatları kpntrol ederim.
ayseknk
0 Takipçi
daha fazla noktaya açılsa ve taşıma derdi olmasa fiyat olarak da çok uyguna gelir. bu şekilde yol, taşıma derken masraflı olmuyor değil.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koçtaş
Koçtaş
94 Takipçi
Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 1955’te kurulmuş, ilk mağazasını ise 1996 yılında İzmir Bornova’da açmıştır. Türkiye’de 21 ilde 44 mağazası bulunan Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunmaktadır.