senolyures
4 Takipçi
Ev Kredisi Kullananlari İlgilendiren Haber
Ev almak icin kredi kullanan vatandasin olmesi sonucu Banka krediye yaptigi hayat sigortasinin bitmesi ve yenilenmemis olmasi sebebiyle krediyi karsilamadi ve olen adamin yakinlari mahkemey gitti. Mahkeme de hem kredi sigortasini yenilemeyen olen adamin yakinlarini hem de sigortanin yenilenmesi icin hatirlatma yapayam sigorta firmasini kusurlu buldu ve davayi reddetti. Siz siz olun ev krediniz varsa hayat sigortanizi yeniletmeyi unutmayin.


6 Yorum

adayilmaz
36 Takipçi
Benim rahmetli eniştem de son senem kaldı diye yenilememişti hayat sigortasını sonra ani bir trafik kazasında vefat etti teyzemler 9 ay daha ödemek zorunda kaldı bu nedenle hayat sigortası önemli bence de es geçmemek lazım.
durudurulay
16 Takipçi
Sonuçta çok büyük rakamlar ödeniyor bu nedenle ev kredisi çekerken kesinlikle hayat sigortası yapılmalı çünkü başımıza ne geleceği belli değil bu nedenle gerekli önlemleri almakta fayda var diye düşünüyorum.
adnankbk
4 Takipçi
eğer sürekli olduğuna inandığını bi geliriniz yoksa ev kredisi falan almayın. alan birçok tanıdığım çok pişman şimdi.
jeren
0 Takipçi
krediyle alınmış ev öderken de ölürken de dert. başka bir şey değil. hayat sigortasını unutup ölsek evimizi alacaklar yani.
edabasdag
5 Takipçi
aynı sıkıntıyı yıllar önce bir akrabamız da yaşadı. hayat sigortası uzun vadeli ev kredilerinde unutulabiliyor. takip etmekte yarar var.
ozancorlu
4 Takipçi
Cok enteresan bir karar olmus ve mahkeme iki taragi da kusurlu olarak gormus.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
2759 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.