erkanbilir
5 Takipçi
Ev için herşey Koctas da
Ev malzemeleri için ilk gittiğim yerlerden birisi #koctas bazen küçük. Seyler bazen ise daha büyük şeyler alıyorum ama.illaki uğrarım eşim de çiçek malzemeleri ve çiçek için arada uğrar zaten ev için herşey var en son askılık aldım ben fiyatı yarı fiyatına geldi...arada bakmak.lazim


9 Yorum

aysell63
258 Takipçi
Bayıldıö çok güzel dün praktikere gittim de #Koçtaş kadar eğlenceli değil ya soğuk geliyor bana
aydanburka
3 Takipçi
#koctas da bir eve dair herşey var ben de ihtiyacım olan herşeyi ordan bakıyorum ...özellikle mutfak ve banyo ürünleri çok çok güzel...arada indirim olunca kaçırmiyorum ben ..
saadetturkay
3 Takipçi
Genelde ev aletleri gereclerini bende koctas magazasindan bakarim. Hem kaliteli oluyor hem de aradigim herseyi bulabiliyorum.
faysalkerim
3 Takipçi
Koçtaş mağazalarında zaten yok yok. Bende ev ihtiyaçlarımı genellikle koçtaş mağazalarından yapıyorum.
kuzeydoruk
2 Takipçi
Sadece ev değil çok ama çok güzel bahçe peyzaj ürünleri de var ben bahçeye birkaç farklı bitki aldim çok güzel saksılar da var ayrıca bitkiler için aradığım vitaminleri de bulabildiğim Tek yer ...bazı ürünleri kampanyaya giriyor özellikle çok daha uyguna geliyor #koctas da
lalecilek
3 Takipçi
Bayıldım bende bunlara. Acaba evde ki dolaplarının kulplarini bunlardan alıp değiştirsem mi diye de düşünüyorum
aysell63
258 Takipçi
Bende siteden #Koçtaş üzerinden kızımın odasına dolap kulpu sipariş ettim gelmesini bekliyorum heyecanla
aktass
12 Takipçi
Koçtaştan çok memnunum. Her aradığımı rahatlıkla buluyorum. Koctaş müşteri hizmetleride oldukça çözüm odaklı çalışıyorlar. Evinizin her eksiği için koctaşa uğramalısınız derim ben.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koçtaş
Koçtaş
96 Takipçi
Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 1955’te kurulmuş, ilk mağazasını ise 1996 yılında İzmir Bornova’da açmıştır. Türkiye’de 21 ilde 44 mağazası bulunan Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunmaktadır.