firatss
3 Takipçi
etstur ile yunanistan turu
çoklu giriş yunanistan vizesi aldım geçen yıl. ilk yunanistan seyahatimi yalnız başıma atina ve selanik'e yaptım. fakat coğrafya öylesine büyük bir hazine ki tek başınıza verimli zaman geçirmek mümkün değil. etstur ile dün bir görüşme yaptık. 500 euro gibi bir rakama mykonos'u da kapsayan 4 gece 5 günlük bir tur önerdiler. daha önce yaptığım yurtiçi turlardan memnun kalmıştım fakat düşünmek için birkaç gün zaman istedim. sizce etstur ile yurtdışı turlarına gitmeli mi? önerir misiniz?


4 Yorum

fatihyuce
209 Takipçi
en kısa zaman da ben de yunan adalarına gideceğim ama bunu yaparken de #EtsTur tercihim olacak sebebi mükemmel bir sistem ile çalışması
bulentkasak
5 Takipçi
#Ets tur en kaliteli tur operatoru ama ben Yunanistan yerine Ege ve Akdeniz koylarini gezmeyi tercih ederim.
zekikotan
1 Takipçi
Gectigimiz yaz esimle beraber #etstur ile yunan adalarina gittik. Tabi 3 gunluk vizesiz giris cikis olayi cok iyi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Etstur
Etstur
38 Takipçi
Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası olan Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli bir sehayat tatil acentesi ve tur operatörüdür. 48 şehirde bulunan 130'dan fazla acentenin yanı sıra, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerine her yerden ulaşım sağlayan marka, Acente - Ulaşım - Rehberlik - Konaklama zincirini Türkiye'de ilk defa kurma unvanına da sahip.