esratutar
4 Takipçi
Deniz cakir sov yapti

Deniz Cakir benim cok begendigim bir oyuncu ve gayet usturuplu biriydi ama son gunlerde acayip bir atraksiyon yapti. Ozellikle instagram hesabindan paylastigi dekolte resmi ile bir anda butun sosyal medya hesaplarinda konusulmaya baslandi. Ben bugun bir cok sosyal medya sayfasinda, facebook ve instagram da bunla ilgili bir suru haber konu okudum. Sanirim Deniz Cakir bu populerlikle yeni bir dizi teklifi bile alabilir.


8 Yorum

Bu kadını çok beğeniyorum ya tarzı duruşu çok iyi. Ayrıca oyunculuğu da takdire şayan.

Deniz Çakır zaten çok iyi bir oyuncuydu. Son yıllarda neredeyse her dönemde ekranlarda oldu. Yeni projeler için böyle şeylere girişeceğini düşünmüyorum.

Sonuçta yaz ayındayız. insanlar (özellikle ünlü ve zengin olanlar) denize, tatile gidiyor. burada çektikleri fotografları da insanlarla paylaşıyor. bunda bir şey aramaya gerek yok bence.

fatihyuce
208 Takipçi

benim de çok beğendiğim bir isimdir #DenizÇakır çok severim kadın güzel ve bunun ile bence övünüyor

baharsaygan
0 Takipçi

Bende dun okudum ve Deniz Cakir ile Cuneyt Ozdemir ile ask dedikodusunu ve cok sasirdim duyunca.

saresenocak
7 Takipçi

aslında seviyordum bu kadını ama ne bilim akollü falan magazin görüntüleri çıktı kendi kendine bir triplere girdi bendeki sempatisini kaybetti ama oyunculuğunu beğeniyorum hatta tiyatro oyunu BEYAZ'a gittim ve performansı muhteşemdi diyebilirim. ben Ocak ayında gitmiştim hala gösterimde mi bilmiyorum ama mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

ertugrulyuce
225 Takipçi

güzel kadın ve bunun da farkında ama ünlüler diye çok şey bekliyoruz emin olun ki bizim içimizden olanlar daha cesur onlara göre

theniz
0 Takipçi

bence bu bi şov değil. yaz tarzı. birçok kadın böyle fotoğraflar paylaşıyor. normal bir şey.

İlgili markaya ait diğer içerikler