esramln
1 Takipçi

eskiden hem tasarım hem kalite demekti #zara. şimdi moda ve zamanın ruhu derken kaliteyi düşürdüler. çok ciddiyim. geçen sezon aldığım her şeyin formu bozuldu neredeyse. bir şans daha vereceğim. umarım bu sezon da aynısı olmaz.

  • Zara Zara için
  • 2017-04-12T01:53:29

3 Yorum

mujdeerdag
0 Takipçi

Düğün zamanı geldi ve hangi kıyafet markasından benim tarzıma hitap edecek bir elbise bulacağım derken #zara da hiç şüphesiz en güzel elbiseyi buldum ve kaçırmadan aldım. Diğer marka ve kıyafetlere göre de çok uygun Zara benim tarzıma da uygun. Yen'i konsepti de çok şahane olan Zara'nın internet sitesinden de alışveriş yapabilme imkanını sunması çok daha güzel oldu.

kemalg
0 Takipçi

dar ve kısa paça modasını biraz biraz atlatıp düz kesimlerle de şık giysiler tasarlayabiliyorlarmış. bıkmıştım artık kısa dar paçadan.

fatihyuce
208 Takipçi

spor giyim kadar klasik giyimde mümkün oldukça şık ürünleri ile gündelik yada özel günler için takım oluşturmak #Zara da mümkün

İlgili markaya ait diğer içerikler

Zara
Zara
32 Takipçi

Zara İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası. 1975 yılında Arteixo, Galiçya'da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu. Mağazaları genelde büyük alanlar üzerine kurulmaktadır.