icicek
2 Takipçi
Esnaflar da Amazon'u bekliyor!
Amazon'un Türkiye pazarına girecek olması, benim gibi internetten satış yapan esnaflar için de heyecan verici bir gelişme. N11 ve Gittigidiyor'da dükkanım var. ödediğim komisyon oranlarını oldukça yüksek buluyorum. Bu markalar piyasayı domine ettiğinden onlara mecburuz. Amazon ile iletişime geçmedik henüz ama aldığımız duyumlara göre komisyon oranları daha düşük olacakmış. Umarım hem satıcılar hem de alıcılar için hayırlı olur.

7 Yorum

cicooo
291 Takipçi
eğer komisyonlar ucuz olursa biz de ucuza ürün bulabiliriz bence güzel bir uygulama ülkemize geliyor #Amazon
aysell63
378 Takipçi
Türkiye ye gelmesi ile bir çok online satış yapan yerli firmanın yüzü gülecek piyasası artacak masraflar azalacak ve iletişim kolaylaşacak #Amazon
Satıcılar konusunda titiz olduğunu düşünüyorum Amazonun.Yaptığım hiç bir alışverişte sıkıntı yaşamadım tabi ki beklemek dışında.Uygun ve Çeşit bol oldukça beklemek önemsiz bir ayrıntı.
dilekkarayol
3 Takipçi
Bende amazondan kendime bir kaç şey sipariş ettim.Türkçe olunca da kolayca alışveriş yapabildim.Türkiye'de bu kadar çok çeşit yok ve uygun fiyatlı her şey.
ertugrulyuce
304 Takipçi
böyle sitelerden ben de alış veriş yaparım #Amazon da mükemmel ve fiyat politikası iyi bir yer ve artık daha kolay

İlgili markaya ait diğer içerikler

Amazon
Amazon
23 Takipçi
Jeff Bezos tarafından 1994 yılında, önce Cadabra adıyla kuruldu, ardından 1995'te Amazon.com olarak online hale geldi. Amazon.com ilk online kitap satışını 1995 yılında yaptı. Dünya çapında 300 bin çalışanı olan Amazon'un, kurulduğu şehir olan Seattle'de 40 bin çalışanı var. 2013 yılındaki bir rapora göre, günde sadece 1,6 milyon paket kargolanıyor.