esmasare
159 Takipçi
her mevsim

aslında her mevsim yenebilen #Algida dondurma çeşitleri ile 7 den 70 e dondurma seven herkesi buluşturmaları gibi yok çok seviyorum ve çok da lezzetli ayrıca o kadar çok çeşidi var ki #Algida dondurma fiyatları üstelik her cebe uygun her keseye hitap eden çeşitleri ile enfes ben en çok kiloluk dondurmalara külah alarak evde bu lezzeti tadıyorum kızım ve ben öğleden sonra dondurma keyfi yaparız gün aşırı


6 Yorum

esratutar
4 Takipçi

#Algida meyve solenini cok begendim. Gecen gun aldim deneyeyim diye ama tadina lezzetine doyamadim bitti bile.

fatihyuce
208 Takipçi

diğer markaları denedim ama sevemedim #Algida her zaman için benim en sevdiğim lezzetleri bir ararya getirmiş bu sene cartedor un meyveli yoğurtlusu favorim deneyin derim

saresenocak
7 Takipçi

Algidanın en sevdiğim dondurması Buz parmak ve twister evet fiyatları da gayet ucuz ama zevk meselesi ben dondurma deyince hep buzlu soğuk şeyler yemek istiyorum magnum gibi cornetto gibi tatlı oranı yüksek olanları sevmiyorum.

azizbelek
6 Takipçi

Gecen hafta Kipa da 20 lira uzeri alisverise tum #Algida dondurma cesitleri sadece 9 liraydi ve bende her zaman ki gibi meyve soleni aldim.

orhankayrak
0 Takipçi

Yazin Algida dondurmalari da olmasa nasil serinliycex bilmiyorum. Aksamlari bir kase yiyorum ve butun hararetimi aliyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Algida
Algida
67 Takipçi

1990 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Algida, dünya çapındaki dondurma uzmanlığını , Türk damak tadıyla harmanlayarak 7’den 70’e herkes ile dondurmanın lezzetini ve mutluluğunu paylaşıyor.