esmasare
159 Takipçi
ilginç yarışmacı

malum tv de devam eden bilgi yarışma sayısı oldukça sınırılı bunlardan biri olan kim milyoner olmak ister her gün değişik orijinal yarışmacıları misafir ediyor geçenlerde ise Su Ayhan isimli yarışmacısı son döneme damga vurdu özellikle 2 yıl içinde 6 iş değiştirmesi 26 yaşında olmasına rağmen fazla gelmesi ile konu oldu ardından ise soru için harcadığı boşa harcanan jokerine verdiği yanıt 3 jokerim vardı, babamın malı gibi istediğim gibi kullanırım demesi onu gündeme oturtan cümle oldu


12 Yorum

esratutar
4 Takipçi

Evet artik heyecandan mi yoksa iQ seviyesinden mi bilemem ama bende gordum bu videoyu ve kizin sonra cektigi savunma videosunu da.

seferyapar
2 Takipçi

Bence kiz cok zeki ve gundeme nasil gelecegini cok iyi cozmus ve suan instagram da deli gibi takipci sayisi yapmis durumda.

Bence de sırf medyatik olmak için böyle bir şey yaptı. Yoksa diğer sorulardaki performansı gayet iyiydi ama yine de bilemem belki de o an nutku tutuldu.

Heyecan dahi olsa çin seddi'nin çin'de olduğunu bilmemek kabul edilemez. Bu sorunun ilkokul çağı hariç herhangi bir bilgi yarışmasında sorulması bile hakarettir.

fatihyuce
208 Takipçi

değişik bir yarışma olmuş vallahi şimdi izledim de heyecandan olsa gerek cevabı sert olmuş ama

zeyzey
0 Takipçi

Kameralara oynadığı çok belli özellikle yaptığı açıklamayla resmen kabul etmiş oldu.

sedattayar
0 Takipçi

Bana sorarsaniz daha vahim olan durum seyircilerin yarisininda bu sorunun cevabini yanlis bilmesi. Asil dusunulmesi gerek sey bu.

ytas
0 Takipçi

Çin seddi'nin çin'de olmadığını heyecanla bilememiş olabilir insan diyeceğim ama başka bir yerde olduğunu düşünecek kadar dingin görünüyor hanım efendi. bence heyecan da değil bu. sadece bilgisizlikle açıklanabilir. bilemez, normaldir ama yayından sonraki açıklaması da en az cevabı kadar enteresan "İnsanlar utançtan yerin dibine girdiğimi ve evde ağladığımı düşünüyor sanırım ama öyle bir şey yok"

yaseminikoo
0 Takipçi

bence istediğini elde etti kız, son günlerde en çok konuşulanlardan oldu yarışmayı kazansa bu kadar konuşulamazdı.

ziyaatarsak
0 Takipçi

Resmen trajikomik bir durum ve bizim ulkemizin son halini egitim sorununu acikca gosteren bir an izledik hepimiz.

cumcum
145 Takipçi

verdiği cevap çok iyi ya kullandığı joker ayrı bir muamma ama kıza vermişler jokeri kullanmadan gitmeyeceğim diyor

theniz
0 Takipçi

yarışmacıları tvye çıkarmadan önce bu tür sorular sorup bilemeyenleri tvye çıkarıp yarıştırmamak gerekiyor. ayıp ya

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.