esmasare
159 Takipçi
fiyat farkı

geçen bir kaç kitap almam gerekti #DR ın sitesinden buldum ekledim sepete sonradan en iyisi mağazaya gitmek dedim neyse gittim kitapları da buldum ama kasaya gelirken kitapların fiyatlarına baktım ki internetteki fiyattan 1-2 tl fazla ne olacak derseniz biz bide internetten alınca kargo da ödüyoruz ne saçma dedim ve #DR daki kız buna bir açıklama getiremedi


  • DR DR için
  • 2018-05-27T23:47:29

5 Yorum

ertugrulyuce
224 Takipçi

fiyat farkı mı ilk defa duydum dikkat etmemişim #DR bu kınuda dikkat edecek bir isim aslında ben de merak ettim iki fiyatı da kontrol edeceğim

lutficaral
10 Takipçi

Aslinda #D&R magazalari kitap konusunda bence gayet makul fiyatlar. Bir yemege 50 lira veriyoruz bence bir kitap cok degil.

cicooo
266 Takipçi

evet biraz fark var #DR bunu online hizmette uyguluyor ama neden hiç sormadım

firatss
3 Takipçi

aynı durumla karşılaştım fakat normal karşılıyorum. bu durumun avmlerdeki fahiş kira fiyatlarından kaynaklandığı kanaatindeyim.

nilaydursa
5 Takipçi

Bence kitaplarin fiyatina bakmamak lazim cunku hepsi ayri bir emek ile yazilmis. Hakkini verip alip okumak lazim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

DR
DR
52 Takipçi

Doğan Medya Grubu'nun bir üyesi olan D&R, 1996 yılının Kasım ayında kuruldu ve ilk mağazasını 1997 yılının Mayıs ayında Erenköy'de açtı. Türkiye genelinde 26 ilde 147 mağazası bulunan D&R sektöründe pazar liderliğini sürdürüyor. Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R, toplumu kitap okumaya, müzik dinlemeye, film izlemeye özendirerek üstlendiği sosyal sorumluluk görevini de yerine getiriyor.