esmademir
4 Takipçi
Beyaz eşyalarım #profilodan aldım.Buzdolabımdan çok memnunum.Fazla ses çıkartmıyor koku yapmıyor. benımkı kombi. buzluğu oldukça kullanışlı. çamaşır makınemde iyi yıkıyor başlarda çok ses çıkartıyordu sıkarken çok sallanıyordu ama ayak ayarlarını yaptık şimdi sıradan bı makıne kadar ses çıkartıyor. deterjan kalıntısı falan da olmuyor.Sadece bir sorunum var 5 kglık olması. hemen doluyor içi. size tavsıyem 8 kglıktan aşagı almayın. bide bazı makıneler çamaşırın özelliğie ve kgına göre su alımı yapıyor. bende bu özellik yok arkadaşlar.

1 Yorum

asya01
10 Takipçi
#profilo çamaşır makinesi bende de var.Dediğin gibi alırken beyaz eşya da özellikle kg dikkat etmek gerekiyor.ben Profilo çamaşır makinesi alırken hassas davranıp 8 kilo aldım.şimdi battaniye ve çift kişilik elyaf yorganımı dahi rahatlıkla yıkıyorum.profilo küçük ev aletlerinden de almış olduklarım var sorunsuz kullandığım gibi Profilo servis garantisini de ayrıca çok ilgili olarak kullandım

İlgili markaya ait diğer içerikler

Profilo
Profilo
23 Takipçi
1976 yılından bu yana ev aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri , Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markaları arasında yer almaktadır.