esmademir
4 Takipçi

BEN RENKLİLER İÇİN RİNSO SIVI DETERJAN BEYAZLAR İÇİNSE #OMO TERCİH EDİYORUM TABİİ GEREKİRSE DİYE LEKE ÇIKARICI KULLANIRIM HER ZAMAN ODA ARİEL BEYAZLARA KOSLA RENKLİLERE ARİEL’İN BİLEŞENLERİNDE FAZLA AĞARTICI VAR. GENELDE ÇAMAŞIRIN DOKUSUNU YIPRATIYOR BEN BU YÜZDEN ARİELİ DETERJAN OLARAK HİÇ KULLANMAM AMA OMO BEYAZLARDA GAYET İYİ OLUYOR. RENKLİDE İSE RİNSO SIVI DETERJANI ÖNERİRİM YUMUŞATICIYA BİLE GEREK YOK BENCE.OMO FİYATI OLDUKÇA EKONOMİK AYNI ZAMANDA.

  • Omo Omo için
  • 2016-06-15T12:56:58

1 Yorum

eliff
9 Takipçi

Ariel markada ağartıcı olduğunu bilmiyordum çok şaşırdım ve düşününce de hak verdim.Alo marka toz deterjan bir ara kullandım ama ariel deterjan daha iyi diye değişmiştim.yeniden deterjan arayışına girmeden #alo sıvı deterjan kıllansam en iyisi olacak galiba..çünkü kullanan arkadaşlarım sıvı deterjan ve Alo Bebek deterjanını çok beğendiklerini söylemişlerdi

İlgili markaya ait diğer içerikler

Omo
Omo
32 Takipçi

Kendini sürekli yenileyerek milyonların tercihi olmayı başaran OMO, lekeleri dert olmaktan çıkarıp sizleri sevdiklerinizle birlikte özgürce yaşamaya davet ediyor. Çünkü OMO varsa; "Kirlenmek Güzeldir!"