esmabeytak
6 Takipçi
Pesin fiyatina evkur da

Bazi urunlerde belki #evkur cok mantikli degil ama bazi kalem urunler de var ki hem pesin fiyatina hem de 9 taksit. Tipki #evkur da General Mobil G8 yeni cikan telefona yaptigi gibi. Pesin fiyatina hic fark koymadan 9 taksit ustelik. Ben kacirmadim bu firsati ve bir tane aldim.


  • Evkur Evkur için
  • 2018-05-15T08:01:51

11 Yorum

mertyuksel
0 Takipçi

eğer kredi kartı kullanmıyorsanız ve peşin verecek kadar paranız yoksa evkur sizin için bulunmaz bir nimet diyebiliirm. Evkur sayesinde çok sevinen insan gördüm ama tabii senetleri zamanında ödemezseniz çok mağdur olan kişilere de tanık oldum..

huseineren
2 Takipçi

dolardan dolayı fiyatlar aşırı yükseldi telefonlarda. bu fiyat lg g6 için iyi fiyat bence. yakında yükselir.

fatihyuce
208 Takipçi

hiç alış veriş yapmadım ama #Evkur dan kredi kartı olmadan taksitle alış veriş yapanlar memnun ben fiyatlarını yüksek buluyorum ama

kredi puanını ve kredi limitini etkiliyor evkur alışverişleri. dolayısıyla senet ve kart arasında pek fark yok. bilginize..

mustafaka
0 Takipçi

Ben yeni telefonumu buradan almıştım 10 ay taksitle telefona ne kadar faiz bindirseler de ödeme seçeneği gayet uygundu. 0 alacak durumu olmayanlar için ideal bir yer evkur.

Evkur Avcılar mağazasından hem beyaz eşya hem halı aldım.Fiyatlar vadeli olmasına rağmen bir çok yerden daha iyi buldum.Daha önce aldığım ütünün çok daha uygun olduğuna şahit oldum Evkur'da ve bir çok satılan ürünün.

ozoz
196 Takipçi

bir türlü #Evkur isminde ısınamayanlardanım ben de neden bilmem ama bana hep çok pahalı gibi geliyor

zehraturgay
3 Takipçi

Yakin bi arkadasim #evkur magazasindan koltuk ve beyaz esya takimini pesin fiyatina taksitle almisti. Avantajli olmustu yani.

yucelacik
4 Takipçi

eğer başka türlü telefon alamıyorsanız evkurdan alın. yoksa bu fiyatlar pek uygun değil bilesiniz

İlgili markaya ait diğer içerikler

Evkur
Evkur
50 Takipçi

Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firma; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladıkları bu sektörde; bugün 29’u İstanbul’da, 55’i de Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 84 mağazayla 37 ilde hizmet vermeye devam etmektedir.