esende
8 Takipçi
Instagram da guzel sayfalar guzel tarifler

Instagram da birbirinden ilginç birçok foto görebilirsiniz ama benim en çok ilgimi çeken ise #Instagram da konulan birbirinden farklı yemekler ve bunun çok ama çok güzel bir şekilde fotograflayabilmeniz ve ardından da bu tarifleri deneme imkanı bulabilmeniz oluyor ben bazı sayfaları takip ediyor ve işime yarayan şeyleri uygulamaya çeviriyorum


6 Yorum

eyluldem
8 Takipçi

#instagram mantıklı kullanıldığında oldukça avantajlı bir sosyal medya aracı olabilir...Çünkü çoğu kişi bu yolla para bile kazanabiliyor benim birçok arkadaşım var satış bile yapıyorlar Instagram üzerinden

yusufertas
6 Takipçi

#İnstagrami kullanmaya yeni baslayanlardanim ve kullandikca daha da ilgimi cekiyor. Zamanla diger sosyal hesaplarimi da kapticam.

baharbay
10 Takipçi

#instagram da uzun zaman geçiren biri olarak bir çok şeyi takip edebiliyorum ben arada sırada alışveriş de yapıyorum çok ama çok iyi ürünleri daha uyguna alma imkanı buluyorum

kazimerdem
4 Takipçi

#instagram cok guzel bir sey ve hergecen gin giderek de populer oluyor. Bana gore diger bir cok sosyal uygulamadan daha kaliteli.

sadivertun
7 Takipçi

Ben ozellikle #instagram da yemek sayfalarini takip ediyorum. Birbirinden guzel yemekler yapiliyor. Onun disinda bir kac unlu takip ediyorum.

cetingurgan
4 Takipçi

#İnstagram kullandigimdan beri diger butun sosyal hesaplarimi kapadim ve sadece instagram kullaniyorum zaten yetiyor tek basina.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Instagram
Instagram
22 Takipçi

Instagram, 2010‘da kurulmuştur. Kullanıcıların şahsi hesaplarını oluşturarak çevrelerindeki kişiler ile fotoğraf ve video paylaşımı yaptıkları bir sosyal ağdır.