ertugrulyuce
236 Takipçi
onunda akıllı telefonu var Vestel

evet büyük bir telefon ama ne kadar iyi çift kamera ve 18:9 ekranı ile dikkat çeken bir telefon #Vestel venüs z20 nin arka kapağı cam kaplama evet görseli mükemmel ama kırılması çok anlık sağlam kılıf olmaz ise işiniz zor parmak izi sensörü cihazın arkasında ve tam ortada bu da kullanım kolaylığı sağlamış 7.9 mm kalınlığında ve 185 gram ağırlığında olan telefon, siyah, mavi ve sarı renklerde sunulan telefon çok iyi özelliklere sahip olmasına rağmen sağlamlık da soru işaretleri ile dolu


5 Yorum

cicooo
267 Takipçi

evet çok şık duruyor ama cam özelliği çok sıkıntı hele ki benim kız alır alır atar yere tuzla buz kalsın ya

aslibey
2 Takipçi

Artık yerli markaların herkes tarafından daha çok alınması ve bu yaklaşımın da Hem sosyal medya da hem de diğer her kanal üzerinden insanlara net şekilde hissettirilmesi gerekiyor #vestel varken neden #Apple alınsın ki ...?

feysikayacik
0 Takipçi

Yeni Vestel Venus z20 modeli ile sinif atlamis durumda. Biz yerli mali alip kullanirsak vestel gibi yerli markalar her gecen gun daha gelisip buyurler.

ardaergn
0 Takipçi

vestel, telefon piyasasında son yaşanan olaylarla beraber bir ivme yakalayabilir. telefonu henüz görmedim fakat yerli üretim, iyi özelliklerde bir telefona ihtiyacımız var.

muratyartus
4 Takipçi

Ben Vestel Z20 modelini inceleme sansim oldu ve ben cok begendim. Vestel yapabileceginin en iyisini yapmis.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Vestel
Vestel
45 Takipçi

Vestel, 1984 yılında Türkiye'de kurulmuş, fabrikası Manisa'da bulunan beyaz eşya ve elektronik şirketidir.