ertugrulyuce
229 Takipçi
her anlam da güvenilir

bir internet sitesinden alış veriş yaparken artık iade konusunda da kolaylık veren bir isim olmasına da dikkat eder olduk sebebi mağazadan daha kolay bir sistemdir online alış veriş #HepsiBurada sitesinde de bu konuda mükemmel bir uygulama ile alıcı da satıcı da güvende mesela geçen duvar kağıdı aldım hatalı ürün geldi online iade işlemi ile kargoya verdim ücret iadesi mesajı geldi dün de cam kettle aldım bugün geldi gayet sağlam ve görselin aynısı daha ne olsun ki


11 Yorum

abozkurt
5 Takipçi

farklı satıcıların olduğu bir platform. bu yüzden kusursuz alışveriş diye bir durum olmuyor. yine de güvenilir bir site.

2 kere alışveriş yaptım daha önce hepsiburada'dan. beğenen ve süreklı alışveriş yapan çok kişi var ama ben daha ucuz alışveriş siteleri biliyor ve oralardan yapıyorum alışverişlerimi. internetten ürün almadan önce iyi araştırın. ucuzun da ucuzu mutlaka var.

ozoz
196 Takipçi

ben de çok güvenerek alış veriş yaparım her zaman da orjinal ürünler tam da vaktinde gelir #Hepsiburada

simaykaran
4 Takipçi

Urunu gordukten ve begendikten sonra odemenin hesaba gecmesi cok guvenli ve kolay bisey.

cumcum
145 Takipçi

hızlı güvenilir online alış verişin adı #Hepsiburada derim iadelerde bile her iki tarafı koruyan mükemmel politikası var

semos
4 Takipçi

birkaç iade sorunum oldu daha önce hepsi buradayla benim de. hepsi de kolaylıkla çözüldü.

aysell63
230 Takipçi

çok sık takip ettiğim alış veriş yaptığım online sitelerden biri artık her ürünü orada bulmak çok güzel #Hepsiburada

eemres
0 Takipçi

Hizmet konusunda çok iyiler fakat her satıcı için aynı şey söylenemez. Benim alışveriş yaptığım bir kaç satıcı resmen beni kazıkladı. Siteye yorumda bulundum fakat 1 yıldız verdiğim için olsa gerek yayınlanmadı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
27 Takipçi

2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.