ertugrulyuce
236 Takipçi
pizza'm
tamam son haberler de açıkçası insanı tedirgin eden bir durum oldu evet ama #Dominos yine de en beğendiğim pizza lezzeti olmaya devam ediyor bir defa malzemesi bol hızlı doyurucu yeri geldiğin de çok güzel kampanyaları var mesela gece yarısına kadar kapınıza gelen bir lezzet patlaması


9 Yorum

ozoz
201 Takipçi
pizza denince akla gelen isim #Dominos benim için ve harika bol malzeme taze ve her zaman lezzetli
mansursen
4 Takipçi
pizza yiyeceksem kesinlikle dominos pizza da süper kampanyalarla pizzaya doymuş oluyorum.çoğu kampanya evlere serviste bile geçerli bu çok iyi.
ayferakkoyun
0 Takipçi
ben pizza da dominos pizzadansa little ceasers'ın pizzasını da çok seviyorum. özellikle eve servislerde daha lezzetli ve daha taze geliyor
ozank
3 Takipçi
Pizzalari çok beğenmedim. Orta boyu pizza aldık kuru olmuştu ve malzeme diye bir şey yoktu neredeyse. ama bazı menülerinin tadı hem daha güzel hemde malzemeleri daha bol.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi
Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.