ertugrulyuce
236 Takipçi
%100 güven

a dan z ye ne ararsanız uygun fiyata kapıya teslimlerde mükemmel #Hepsiburada sitesi bence adını hak eden garantili bir online alış veriş sitesi ürün bulmak almak iade etmek çok kolay sizde #Hepsiburada yı tercih edin derim


7 Yorum

ipekb
0 Takipçi

ben ihtiyacım olan çoğu şeyi oradan alıyorum daha ucuz ve daha fazla çeşit var hb de ve bazen kampanya ile birkaç şey hediye ediyorlar bir kere bir tane hediye kazandım.

kkoray
0 Takipçi

online alış veriş sitesi olarak güvendiğim tek site hepsi burada istediğim her ürünü bulabiliyorum hem kaliteli hem güvenli hiç kullanmayanlar için tavsiye ederim.

ipeksuna
2 Takipçi

Eskiden #hepsiburada dan sadece aynı üründen Tek vardı şimdi ise birçok mağaza girdi işin içine tıpkı gittigidiyor gibi bişey oldu bence aynı kalite varmı hala bilemiyorum ama

sunadmr
6 Takipçi

acaba kargom gelecek mi? acaba sorun yaşayacak mıyım? diye düşünmeden alışveriş yaptığım tek site. böyle kalsın, hiç değişmesin.

serdertek
0 Takipçi

güveniyoruz güvenmesine ama kapıda ödeme seçeneği de koymalılar. çok yazdık, geri dönen olmadı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
28 Takipçi

2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.