cansh
2 Takipçi
erkek bakımı şampuanla başlar
şampuan, kişisel bakımda ilk basamak bana göre. bu yüzden erkek olarak bakımına önem veriyorsan şampuanın da sana özel olacak. kalkıp çiçek kokulu, boyalı saçlar için şampuanların bizler için üretilmediği düşüncesindeyim. kokuları tenimize yakışmıyor, çözümleri sorunlarımıza derman olmuyor. kadınlar için üretilen kepeğe karşı etkili şampuanlarda alamadığım sonucu clear ile aldım ki bu da benim üretim tezimi doğruluyor. kullanın, farkı anlayın.
  • Clear Clear için
  • 2018-02-20T02:47:51

7 Yorum

cennettekin
2 Takipçi
men olanını eşim kullanıyor şahane bir şekilde memnun fiyatı da uygun her indirim de bol bol alıyorum kepeğe karşı kesin çözüm kokusu da kalıyor severek kullanıyor bende sürekli alıyorum size de tavsiye ederim.
clearı çok uzun zamandır kullanıyorum. kepek sorunu nedeniyle başlamıştım, kepek sorunu bitti hiç bırakmadım. düşüncenize katılıyorum.
saç dökülmesine karşı uzun süre kullansam da bi etkisini göremedim clearda. şimdi serum kullanıyorum. bunu da kullanmaya devam ediyorum. bakalım nolacak.
ertugrulyuce
267 Takipçi
mentollü olması duş esnasında ferahlık vermesi daha sonrasında mis gibi kokması ile #Clear men tercijim
esmasare
212 Takipçi
benim de eşimin şampuanı çok memnun nane aromalı olması sebebi ile ferahlık veriyor diyor #Clear
aysell63
299 Takipçi
Eşimin de şampuanı #Clear mentollu çok beğeniyor ferahlık sayesinde kendine geliyormuş saçları da daha sağlıklı oluyormuş

İlgili markaya ait diğer içerikler

Clear
Clear
56 Takipçi
Saç derisi uzmanı Clear, zengin formülü ve her saç tipine uygun ürün yelpazesiyle saçı kepekten arındırır, saç derisini besler.