erkanpetek
6 Takipçi
Yeni Egea
Yeni #Fiat egea arabamizi da aldik bu hafta cok sukur. Allah herkese nasip etsin. Bir arkadasimdan aldim ben. Uzun zamandir almayi istedigim bir arabaydi ve arkadasimda satmak isteyince bende kacirmak istemedim. Cok temiz ve bakimli bir arac aldim.


  • Fiat Fiat için
  • 2018-05-13T10:09:07

9 Yorum

fatihyuce
208 Takipçi
beğendiğim bir #Fiat modeli normalde #Renault çuyum ama egea çok dikkatimi çekiyor sanırım araç değişimi yaparsam model bu olacak
sedan egea her açıdan iyi fakat hatchbacklerin bagajı çok küçük. bir tekerlekli sandalye dahi sığmıyor.
emird
0 Takipçi
Egea gerçekten konforlu ve kaliteli bir araba ama yakıt tüketimi konusunda biraz kötü. araba benim gördüğüm kadarıyla çok yakıyor bu sorunu olmasa muhteşem bir araba konfor vs. olsun gayet iyi.
tyigit
0 Takipçi
bir süredir çevremde çok fazla görmeye başladım yeni egeaları. konforlu ve şık bir araç ama yakında linea gibi olacak sanırım
enessi
0 Takipçi
Bende hatchbackini kullanıyorum ve arabadan gayet memnunum konforlu hızlı ve tasarruflu bir araba tavsiye ediyorum.
caghla
3 Takipçi
abim aldı ama aldıktan birkaç ay sonra sattı. bagajının sınıfına göre dar olduğu fikrindeyiz.
sedatkumran
1 Takipçi
Cok yakin bir arkadasimda almis #fiat egea ve sifir almis. Yeni cikan sedan kasalardan. Cok iyi arabaymis cok memnun.
sserkan
4 Takipçi
Bence fiat markasının çıkardığı en kaliteli ve konforlu arabası bu olsa gerek. ben arabadan gayet memnunum hem konforlu hem malzeme kalitesi iyi tek sorunu biraz fazla yakıyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fiat
Fiat
44 Takipçi
Fiat S.p.A. (Fiat Grubu olarak da bilinir) otomobil üreticisi, finansal ve endüstriyel grup. 1899 yılında Giovanni Agnelli Tarafından Torino`da kurulmuştur. İsmini Fabbrica Italiana Automobili Torino" kelimelerinin baş harflerinden almıştır. Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company, Iveco gibi markaları barındırmaktadır. Yani bu markaların bir anlamda sahibidir. Dünyanın en büyük otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır.