erkankostek
3 Takipçi
Bursa yolcusu kalmasin
Evet bayram oncesi ama ben biletimi #nilufer turizmden aylar oncesinden aldigim icin hic problem yok. Her zaman da boyle yaparim ve eve seyahat tarihlerimi belli oldugundan biletimi hep niluferden onceden alirim. Ogrenci isi tabi bizimkisi.


8 Yorum

Öğrencilik yıllarımda benimde çok tercih ettiğim otobüs firması Nilufer'di. Tabii birde bursalı olunca Nilüfer ekstra konforlu geliyordu bana uzun zaman oldu otobüsle yolculuk yapmadım dur bakalım önümüzdeki ay istanbula gidersem yine nilüfer'le gideceğim bakayım hala eskisi gibi mi;)
feyzaalbayrak
19 Takipçi
Nilüfer'in şoförleri ve hostları çok kaliteli bu zamana kadar hiç yanlış hareketlerini görmedim her zaman aradaki seviyeyi koruyorlar. Fiyat olarak da gayet makul fiyatları var.
serenlihayat
0 Takipçi
Bursalıların Nilüfer sevdası başkadır ya benim de vazgeçilmez otobüs firmamdır. Üniversiteyi Aydın'da okudum ve sürekli bursa aydın arası Nilüfer'le giderdim hem koltukları çok konforlu hemde hizmetleri çok iyi bu nedenle benim gözümde #Nilüfer hep bir numaradır.
kkerem
0 Takipçi
Koltuk arkası ekranların çoğu arızalı. Bunların denetimi yapılmalı. bir çok yolcu bu durumdan şikayetçi. bir an önce bakımları yapılsa güzel olur.
velisunal
2 Takipçi
Eskiden #nilufer turizme cok binerdik ve en kaliteli firmalardan biriydi kamil koc ile birlikte en iyi iki firmaydi.
eefe
4 Takipçi
Hizmet ve personel sıkıntılı. Özellikle servisler için 1 saat soğukta bekletildik onca kişi ama kimsenin umurunda olmadı.
yusuftopuk
2 Takipçi
Her bayram oldugu gibi bu bayramda Bursaya #nilufer seyahati kullanarak gittik. Her zaman ki gibi kaliteden hic odun vermiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Nilüfer Turizm
Nilüfer Turizm
5 Takipçi
Hizmet kalitesini zirveye çıkarmak, Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede karşılamak, Sektörde belirleyici ve referans marka olmak, Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak gibi vizyon ve misyona sahip turizm şirketidir.