erkakkus
4 Takipçi
Kanıtlandı: Sekai Mori, Naim Süleymanoğlu'nun babası çıktı

Olimpiyat rekortmeni halterci naim süleymanoğlu'nun vefatından sonra birçok ünlü ismin vefatından sonra olduğu gibi miras haberleri çıktı. Bu kez hikayemiz uzak doğu'ya, Japonya'ya uzanıyor. Naim Süleymanoğlu'nun japon gazeteci Kyoko Mori'yle 30 yıla yakın zaman önce yaşadığı ilişkiden olduğunu iddia eden Sekai, Süleymanoğlu'nun vefatından sonra babalık davası açtı. Mahkeme, Naim Süleymanoğlu'nun mezarını açtırarak dna örneği aldı. İncelenen dna örnekleri sonu Sekai Mori'nin Naim Süleymanoğlu'nun kızı olduğu kesinlik kazandı. Ayrıca Naim Süleymanoğlu'nın 3 ayrı kadından 4 çocuğu olduğu belirtildi. Miras, bu 4 çocuk arasında paylaştırılacak.


6 Yorum

eserbakras
0 Takipçi

Keske sagken bu isleri halletseydi rahmetli de arkasindan bu isler olmasaydi mezari falan acilmasaydi iyiydi.

Valla bu ünlülerin yaşamı da beni benden alıyor neler neler duyuyoruz artık Naim Süleymanoğlu'da Allah rahmet etsin de bayağı çapkınmış baksana 4 ayrı kadından 4 ayrı çocukkk;)))

ertugrulyuce
225 Takipçi

ben bu çocuk mevzusunu kabul etti diye biliyor hatta mirasını verdi sanıyordum demek ki yanlış anımsamışım yazık bu tür şeylerin olması ama dünya

gbodur
0 Takipçi

Ölünün arkasından konuşulmaz ama sanırım Naim Süleymanoğlu iyi bir sporcu fakat iyi bir baba değilmiş. üzüldüm.

ytas
0 Takipçi

mezarının açılıp dna örneği alınması, böyle bir sonuç ortaya çıkması iç burkuyor. ölümünden önce bu tür şeylerin önüne geçebilirdi rahmetli. zamanı da vardı.

theniz
0 Takipçi

sekai mori'ye şöyle bir bakıp "naim süleymanoğlu'na benziyo ya" denebilir. gerçekten çok benziyorlar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.