erhangngr
3 Takipçi
Hepsiburada'da pet shop ürünlerinde yüzde 20 indirim

Kedim için aldığım lindo cat kedi kumunu internette ararken hepsiburada'daki yüzde 20 indirim kampanyasını gördüm. normalde evin karşısındaki petshoptan 20 liraya aldığım kedi kumunu 25 liraya satmaya başlamışlar. aynı kedi kumu hepsiburada'da bu kampanyayla 14.35'e satılıyor. ayrıca mamalar da oldukça uyguna geliyor. Eğer evde kedi ya da köpeğiniz varsa daha fazla zam gelmeden bu kampanyaya yetişin derim.


9 Yorum

serenlihayat
0 Takipçi

Aaa hemen teyzeme haber vereyim kendilerinin 2 kedi 1 köpeği var evinde, sokak hayvanlarını da extra ilgileniyor bu kampanya ile artık çılgın gibi alışveriş yapar zuzummm;)

berilcan
0 Takipçi

evet ya geçen gün bende kendilerim için mama siparişi verdim çokta karlı bir alışveriş oldu benim için kedisi köpeği olan arkadaşlara duyrulur bu fırsatı kaçırmayın.

aysell63
229 Takipçi

Tüh erken davranmışım ben aldım indirim olmuş ama yine de piyasanın en alt fiyatını veren yer #Hepsiburada olmuştu

edibekeser
3 Takipçi

Cok iyi bi haber. Benim besledigim ev de bir hayvanim yok ama sitenin bahcesinde kedilermiz var onlar icin siparis vericem.

senayakay
0 Takipçi

Ben de yararlandım bu kampanyadan 2 mama fiyatına 3 mama aldım ve de çok memnun kaldım umarım bu tarz kampanyaları sıklaştırırlar.

yusufy
0 Takipçi

Bazen evden çıkamayacak halde olduğumda kedimin ihtiyaçlarını da alamadığım oluyor o yüzden çoğu zaman buradan alıyorum kedimin ihtiyaçlarını. Hem indirimlere gelince pet mağazalarından ucuza alıyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
27 Takipçi

2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.