erenk
4 Takipçi
Mercedes konfor ve tasarruf yıldızı

Mercedes markası bu konularda çok iyi ben bir kaç yıldır mercedes kullanıyorum hem konforlu hem az yakıyor 1-2 kere uzun yol gittim çok fazla yakmadı ve çok konforlu idi bence alınması gereken bir marka fakat çok pahaı bende almak içinn neredeyse 1 yıl bekledim.


7 Yorum

Gorkemm
69 Takipçi

#Mercedes#gla 180 kırmızı benim arabam. Kesinlikle çok güzel. Trafikte kendini hemen belli ediyor. Fiyatları orta gelirli bireyler için uygun değil. Ama arabanın tarzına diyecek yok.

efwis
6 Takipçi

#mercedes 2010 2008 modelleri bile hala gıcır gıcır adamlar öyle bir araba yapmışlar ki resmen yıllara meydan okuyor tasarım ve kalite olarak eskimiyor Türkiye de çok pahalı ama

furkkan
7 Takipçi

ötv ile beraber 1 milyonun üzerinde fiyatı arabanın. bu kadar para verdikten sonra yakıt tasarrufu mu düşünülür?

oguzpelik
0 Takipçi

Cok guzel kaliteli ve zengin duruyor ama acik konusmak gerekirse beni zorluyor bu fiyatlar ve her gecen gun artan kur ve vergi ile fiyatlar daha da artti.

cevdetd
7 Takipçi

benzinli ve 2.0 motor üstü araçları çok yakıyor. türkiye'de benzinin pahalı olmasının da sebebi var tabi.

umutip
0 Takipçi

Çok fazla mercedes marka arabaya bindim gerçekten çok konfor adına abaları var hem kaliteli malzeme kullanılmış hemde konfor ve eğlence adına her şey yapılmış, param olursa bakacağım ilk marka mercedes.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Mercedes
Mercedes
15 Takipçi

Mercedes-Benz, 1926 yılında Karl Benz'in şirketi Benz & Cie. ve Gottlieb Daimler'in şirketi Daimler Motoren Gesellschaft'in birleşmesi sonucu kurulmuş otomotiv markası.Almanya`nın Stutgart şehri`nde kurulmuştur.