epitaph
12 Takipçi

Ben bir kere topuklu ayakkabı alıp senelerce kullanan birisiyim bu sebeple belli başlı klasik modellerden yana giderim daha çok yani bej, siyah renklerde olanları tercih ederim. Bu sebeple alacaksam kaliteli olsun istiyorum. eğer siz de böyle düşünüyorsanız #inci ayakkabı modelleri size göre. Evet ilk alırken biraz pahalı gelebiliyor çünkü diğer yerlere göre fiyat farkı oluyor. Ama indirim dönemlerini beklerim diyorsanız daha iyi. paranızın karşılığını alıyorsunuz.

  • Inci İnci için
  • 2016-07-14T19:25:05

2 Yorum

limonata
17 Takipçi

#inci topuklu ayakkabı konusunda aşmış bence. Evet genelde ürün fiyatları biraz yüksek. Yani 150-300 TL arası benim gözlemlediğim ama indirimler oluyor hem mağazalarında hem de internette satış sitelerinde. Yani çok zorlu, ulaşılmaz değil. İnci ayakkabı modelleri birçok markaya göre ayrı bir yana sıyrılır. Çok elegan, naif topuklu modelleri var. Eğer gelinlik ayakkabısı arıyorsanız inci mağazası en iyisi bu konuda.

esin35
4 Takipçi

#İnci ayakkabi modellerini bende cok begeniyorum.Bayan ayakkabi modelleri cok ama cok hos.Tam benim tarzimi yansitan bir ayakkabi markasin İnci ayakkabi modelleri.Bunun disinda erkek modelelrini de cok begeniyorum ve esime de surekli İnci erkek ayakkabi modellerinden aliyoruz.

İlgili markaya ait diğer içerikler

İnci
İnci
30 Takipçi

İnci'nin hikayesi 97 yıl önce, 1917 yılında İstanbul'da başladı. Zincirin ilk halkası küçük bir lostra salonuydu. Bu mütevazı salon birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağazaya dönüştü.