engino
1 Takipçi

belki memlekette bi abercrombie and fitch yok ama onun boşluğunda kapişonlu sweatshirt ve hırka boşluğunu kapatan #hm var. sattıkları bu tür giysilerin bi benzeri başka mağazalarda yok. tabii jeanleri için de aynısı geçerli. kumaşlar çok rahat, tarz çok sade ve şık. hiçbir şey giyinmesini bilmeyen birisi bile h&m mağazasına girip çok tarz bir şekilde giyinip çıkabilir. ayakkabıları biraz daha dayanıklı olmalı. umarım bunu okuyup bu soruna da bi el atarlar.

  • HM HM için
  • 2016-10-12T01:36:26

2 Yorum

erkeklerde yine çok çeşit yok diyebilirim. kadınlar için tarzdan tarza reyonlar kurulu #hm'de. iş için ayrı, iç çamaşırı için ayrı, spor ayrı, salaş ayrı.. bu böyle gidiyor h&m mağazalarında. ama ayakkabı konusunda sana tamamen katılıyorum. daha bu yaz aldığım ayakkabı sonbaharı görmedi.

Bende erkek kardeşime bir yağmurluk tarzı mevsimlik aldım çok güzel gerçekten erkek reyonlarında bayan reyonu kadar çeşit yok ama yine kaliteli ürünlerle dolu sanırım uygun ve şık bir mağaza arıyorsanız gözü kapalı #h&m yi gösteririm eğer hala uğramamışsanız göz gezdirin derim

İlgili markaya ait diğer içerikler

HM
HM
42 Takipçi

H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.