tarkankoc
5 Takipçi
Enfes maras dondurma
Nefis bir maras dondurmasi ve yaninda lezzetli mi lezzetli sobiyet tatlisi. Bu ikisini en iyi tadabileceginiz yer tabi ki #mado arkadaslar. Tatlisi da en az maras kesme dondurmasi kadar iyi ve hatta ben bayram İcin siparis verdim bir tepsi baklava madodan.


  • Mado Mado için
  • 2018-06-06T06:09:45

16 Yorum

naziko
0 Takipçi
Fıstıklı şöbiyet benim en sevdiğim tatlıdır bi de yanına sütlü dondurma olunca varya inanılmaz zevkle yiyorum ve mado bu işi çok iyi biliyor. Ama fiyatları oldukça pahalı bu nedenle bayram için sipariş vermek istesem de veremem diye düşünüyorum.
Şuan canım o kadar çok istedi ki zaten acayip çok seviyorum mado'nun hem tatlılarını hem dondurmalarını. Normalde şerbetli tatlı pek sevmem ama mado'dan olunca hayır diyemiyorum.Bak kanıma girdiniz resmen akşama iftra sonrası annemi de alıp bir mado yapayım artık.
adayilmaz
30 Takipçi
Florya'daki Mado sıklıkla gittiğim bir mekan, çalışanları güler yüzlü ve ilgili genellikle arkadaşlarımla doğum günü organizasyonlarını Mado'da gerçekleştiririz.
erkankoc
7 Takipçi
Bayiliyorum #mado maras kesme dondurmaya. Hakiki orjinal maras dondurma yemek icin illa marasa gitmek gerekmiyor aynisi mado da var.
mertyuksel
6 Takipçi
kesme dondurması bir harika ben maraştada yedim inanın ki madonun ki ile arasında hiç fark yok diyebilirim.
ozoz
217 Takipçi
dondurma da #Mado nun lezzetini es geçemem mükemmel bir dondurma formülü var adamların ve tatlıları da enfes
keremcaykan
0 Takipçi
Bende nereden bayram icin tatli aldam diye dusunuyordum. En iyisi madoya baklava siparisi vermek.
eceseckin
3 Takipçi
bende şöbiyetin hastasıyım evet madonun tatlıları da güzel ama bence şöbiyet yiyecekseniz güllüoğlunda yiyin.Madonun dondurma ve sütlü tatlıları daha lezzetli geliyor bana.
yahyakemal
0 Takipçi
Bende Ece hanıma katılıyorum Mado'nun şerbetli tatlıları değil de sütlü tatlıları inanılmaz lezzetli mesela ben tavukgöğsünü Mado'dan başka yerde yiyemiyorum aynı lezzeti vermiyor.
ffaruk
1 Takipçi
Elemanlarından çok memnun kalmadığımı belirtmek zorundayım. Müşteriyi masada unutup bir daha ilgilenmek gibi bir huyları var. Elemanlar bu huylarından vazgeçerse güzel olur.
Bence madonun her ürünü çok kaliteli özellikle şerbetli tatlılarını ben çok beğeniyorum birde yanına mado kesme dondurmayla fevkaledenin de fevkinde oluyor. Bence ağzının tadını bilen herkesin uğraması gereken bir mekan.
fatihyuce
208 Takipçi
her #Mado nun lezzeti bir değil ne yazık ki ama yine de dondurma lezzetinde çok beğendiğim özellikle çilekli dondurma mükemmel
elembur
0 Takipçi
#Maraş dondurmanın hası Maraş da yenir ama ben bu kez dondurmayı #mado dan aldim.meyveli olanlardan tadı şahaneydi çok sevdim hiç yememiştim arada gidip çay falan ya da kahvaltı yaptığım da olmuştur
aytackirk
4 Takipçi
Aslinda ozel misafirler icin #mado tatli ve maras dondurmasi guzel bir ikili olur diye dusunuyorum.
cicooo
274 Takipçi
dün akşam iftara gelirken aldım #Mado dondurma çok iyi bir paketleme sistemi ile eve geldiğim de halen kıvamını korumuştu iftardan sonra afiyetle yedik
zehratutak
2 Takipçi
Bayram icin #mado magazasindan tatlilarimi aldim. Herkes cok ama cok begendiler tam antep usulu oldu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Mado
Mado
34 Takipçi
150 yıldır Türkiye'de 'dondurmayı tutku haline getiren' Kanbur Ailesi'nin nesilden nesile ulaşan lezzet sırlarıyla MADO artık bir dünya markası...