enesc
3 Takipçi

hd iskender dışarıda yeme alışkanlıklarını değiştirecek kadar çok yaygınlaştı. ilk zamanlarında beğenmediğim şeyler de zamanla değişmeye başladı. 1 porsiyonla doyarken şimdi 1,5 posiyona doymadan kalkıyorum :)


5 Yorum

serhatyavan
7 Takipçi

Kaliteli ve lezzetli bir iskender yemek istiyorsaniz hic baska yerleri gezmeyin. Gideceginiz tek yer #Hdiskender restorantlari.

jeilan
1 Takipçi

sosuna rağmen döneri çok sert geliyor hd iskenderin. sanırım biraz yağsız. tereyağını azaltıp döneri yağlandırsalar daha iyi olabilir.

ferhata
0 Takipçi

fabrikadan çıkıyormuş gibi her tabak birbirine benziyor hd iskenderde.standart bi tat-porsiyon var.

gizemeker
5 Takipçi

#Hdiskender Iskender yemek isteyen gerçek tat arayanların tek mekanı.Güzel kampanyaları da bulunmakta geçen ay sinema bileti de bedava veriyordu gene lezzeti ve bilet avantajı ile afiyetle yedik

İlgili markaya ait diğer içerikler

HD İskender
HD İskender
16 Takipçi

21 yıldır damak zevkine düşkün milyonlarca HD İskender müşterisini memnun etmenin gururunu yaşatan, lezzet dolu bir yolculuk. Türkiye’nin ilk iskender zinciri olan HD İskender, yolculuğuna 21 yıl önce Ankara’da başladı. Bugün tüm Türkiye’ye yayılan HD İskender; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli’de lezzet düşkünleriyle buluşuyor.