6 Yorum

busraatilan
5 Takipçi
GEcen hafta kardesim cok iyi bir terfi alarak mudur oldu ve bende her zaman ki gibi #ciceksepeti.com uzerinden cicek ve cikolata hediyesi gonderdim.
ayhande
10 Takipçi
Kız arkadaşımın özel günlerinde çok gönderdim bence insanı mutlu etmek için güzel bir yöntem hem o kişi Hem de siz de mutlu olmuş oluyorsunuz mutlu ederek #ciceksepeti çok hızlı ayrıca
zekietikli
7 Takipçi
Valla #ciceksepeti de olmasa bu ozel gunlerde ne yapicaz bilemiyorum. Dun hizli bir sekilde bir tebrik paketi gonderdim ve ciceksepeti farki ile tabi.
arifset
5 Takipçi
Cuma gunu esimin dofum gunuydu ve isyerine hemen ciceksepetinden cok guzel dogum gunu cicekleri ve hediyeleri gonderdim.
eyupt
0 Takipçi
Çiçek Sepeti tek çiçek değil farklı ürünlerde satıyor ve bu ürünler gayet işe yarıyor çok işime yaradılar, bence gayet başarılı bir site.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Çiçek Sepeti
Çiçek Sepeti
71 Takipçi
CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.