sevkiyefuy
4 Takipçi
En sevdigim alisveris kanalim
Ben memnun kaldığım yerden çabuk ayrılan ya da değişiklik yapan biri değilim.Eğer memnunsam yaptığım alisveristen oraya bağlı olur ve ordan çıkmam #hepsiburada dan da iki yıldır alışveriş yapıyorum hem fiyatları emsallerine göre çok uygun hem de hızlı kargo indirimli ürünler bedava kargo gibi birçok özellik bile var.en Son kendime telefon kılıfı aldim bedava kargo bir günde elimde oldu..Teşekkürler hepsiburada ...

8 Yorum

bi süre telefonculuk yaptım. aynı kılıfı herhangi bi telefoncudan alsaydınız en az 2 katı para verirdiniz. hesaplı bir alışveriş yaptığınıza emin olabilirsiniz.
pinarya
10 Takipçi
Bende fiyatları degerlendirdigim zaman en uygun fiyatın #hespdiburadada olduğunu görüyorum çok hızlı Aynı gün kargo seçeneği var üstüne üstün çok da avantajlı bnce hepsiburada yılbaşı indirimleri şahane Şuan
merto
4 Takipçi
Ben hepsiburadayı çok sık kullanıyorum, haftada en az 2 sipariş verdiğim oluyor hem kendim için hemde ofis için her türlü eşyada en kaliteli ve en ucuzunu hepsiburada satıyor.
omerss
0 Takipçi
Ben bilgisayarım ve telefonum için her türlü alışverişi buradan yapıyorum, ürünleri gerçekten çok kaliteli ve hesaplı en güvenilir alışveriş kanalı hepsiburada.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
32 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.