talhasulan
2 Takipçi
En lezzetli kasar peyniri
Ulker icim kasar peynirini cocuklar ekmeksiz sapur supur yiyiotlar ve market alisverisinde sepete hemen Ulker icim kasar peyniri atiyorlar cunku cok cok seviyorlar. Cocuklardan oturu bizde cok alistik kahvalti da olmazsa olmaz bizim icin artik.


4 Yorum

orkuncag
3 Takipçi
Vallahi soframizdan hic eksik olmuyor #ulker icim kasar peyniri. Cocuklara artik baska peynir urunu yedirmekte zorlaniyorum cok alistilar bu peynire.
jaylan
5 Takipçi
diğer eritme kaşar peynirlere oranla az yağlı olduğu için pizzada daha geç eriyor ve daha lezzetli oluyor. tavsiye ederim
sevilabes
0 Takipçi
her üründe olduğu gibi kaşarda da bence en iyi marka Ülker valla ne yapsalar güzel oluyor bisküvi çikolata grubu efsane süt ve süt ürünleri de pekçok yıllık markalara taş çıkarır cinsten biz ailecek evde ülker ürünleri kullanıyoruz.
nesekural
1 Takipçi
Sok marketler de satildigi icin ulasimi cok kolay ve kesinlikle taze kasarda en lezzetli kalitelisi #Ulker icim taze kasar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Ülker İçim Kaşar Peyniri
Kuruluş ve gelişme yıllarında daha çok adını verdiği ürünlerin niteliğine işaret eden lezzet, sağlık ve beslenme gibi fonksiyonel faydalarıyla tanımlanan marka, ilerleyen yıllarda mutlu anlara eşlik etme, güven, samimiyet, yakınlık, aileden biri olma gibi duygulara gönderme yapılarak ifade ediliyor. Ülker markası ait olduğu toplumun hayatında yer alıyor.