metinsezek
3 Takipçi
En iyisi HD iskender
HD iskender

Ciddi bir iskender hayranıyım hatta Aşığıyım öyle ki her sınavdan önce totem yapıp iskender yiyorum çok güzel gerçekten çok seviyorum ve HD iskender harika yapıyor. Fiyatı da gayet makul

9 Yorum

muratguner
3 Takipçi
lezzetli iskenderi var hd'nin sıklıkla dışarıyı çıktığımda tercih ettiğim bir mekan. Personelleri de ayrıca çok ilgili.
HD İskender yedikten sonra emin olun başka İskender yemek istemeyeceksiniz inanılmaz lezzetli çünkü herkese tavsiye ederim.
HD İskender benimde en sevdiğim marka bazı akşamlar iş çıkışlarında uğrarız arkadaşlarla hem lezzetli bir yemek yemiş olur hem de huzurlu bir ortamda sohbet etmiş oluyoruz.
brkd
0 Takipçi
İskender'i ucuz yapıp herkesin yiyebileceği bi yemek haline getiren de hd iskender. belki çok iyi değil ama kötü de değil.
ozoz
217 Takipçi
iskenderi sevmem ama annem ile eşim sever o sebeple #HDİskender e zaman zaman gideriz keyifli olduğunu söylüyorlar
sepher
0 Takipçi
hd iskenderin normal iskenderinin tadını yavan buluyorum. patlıcanlı iskenderi ise fena değil.
kaang
0 Takipçi
Fiyatına göre lezzeti ve et kalitesi çok çok iyi. İskender yapa yerler arasında hd iskender 1 numara benim gözümde.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HD İskender
HD İskender
18 Takipçi
21 yıldır damak zevkine düşkün milyonlarca HD İskender müşterisini memnun etmenin gururunu yaşatan, lezzet dolu bir yolculuk. Türkiye’nin ilk iskender zinciri olan HD İskender, yolculuğuna 21 yıl önce Ankara’da başladı. Bugün tüm Türkiye’ye yayılan HD İskender; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli’de lezzet düşkünleriyle buluşuyor.