evrengirfin
3 Takipçi
En iyi toptan alisveris
Alisverisi cok yuklu yapiyorsaniznyani toptan sekilde mutlaka #Metro alisveris merkezine de bakin derim. Ben butun toptan alisverisimi metrodan yapiyorum cunku normale gore oldukca uyguna geliyor aldigim bir cok urun. Her hafta duzenli olarak metro markete giderim alisverisimi yaparim.

9 Yorum

zerrindok
10 Takipçi
Bir ara çok sık uğradık yağları falan hep #metro dan alırdık ama şimdi çok yoğunuz diye pek uğrama fırsatımız olmuyor açıkçası fiyatları. O zaman çok uygundu hala öylemi bilmiyorum
talharslan
4 Takipçi
esnaflık yaptığımdan beri (neredeyse 10 senedir) müşterisiyim. çeşit ve fiyat yönünden çok avantajlı. evin alışverişini bile buradan yapıyoruz.
aydaud
2 Takipçi
Ben de ara ara sırf ayakkabı almak için uğrarım ve özellikle her #converse indirimini kacirmadan alırım çünkü baya ucuz oluyor 50 tl ye aldım bir kere krem kesik converse düşünün artık.gerisini
kamilc
0 Takipçi
Ben genellikle ev ihtiyaçları için giderim oradan toptan alınca daha ucuz ve daha fazla geliyor, onun dışında ayakkabı vs. içinde gidiyorum.
fatihyuce
208 Takipçi
eğer ki iş yerinize ya da evinize toplu alış veriş yapacak iseniz a dan z ye her şey olan #MetroMarket derim
aysell63
265 Takipçi
geçenlerde Zeyntinburnu mağazasını gezindim içim açıldı vallahi yok yok #MetroMarket bence gidilesi bir market

İlgili markaya ait diğer içerikler

Metro Market
Metro Market
41 Takipçi
Metro Group’un temelleri 1964 yılında, Otto Beisheim tarafından Almanya’nın Ruhr bölgesinde atıldı. Metro, bugün dünyanın 33 ülkesinde 2.100 mağazası ve 280 bin çalışanıyla dünyanın en güvenilen ve tercih edilen markaları arasındaki öncelikli yerini aldı.