keremodaci
2 Takipçi
En iyi online alisveris adresi
#hepsiburada.com cok iyi kaliteli bir alisveris sitesi. Ozelikle de klima tarzi urunleri ben hep hepsiburada uzerinden bakarim. Fiyatlari bazen cok uygun oluyor. En son klimami da buradan almistim.


10 Yorum

selinad
0 Takipçi
Ben evim için çoğu alışverişi dışarıdaki mağazalardan yapmak yerine hepsiburadadan yapıyorum hem daha hesaplı hem daha güvenilir hemde kaliteli. gerçekten en iyi online satış sitesi hepsiburada.
fuatk
0 Takipçi
Ben buradan kendime bisiklet almıştım ve gayet memnun kaldım gayet hızlı ve sağlam gönderdiler, bisikletin fiyatı da gayet uygundu, internet alışverişlerinde en güveniliri hepsiburada.
fatihd
2 Takipçi
Ben şahsen satıcıları beğeniyorum aldığım ürünlerin çoğu kaliteli her ürün elime hızlı ve sağlam ulaştı. bence en iyi internet alım satım platformu.
dogust
0 Takipçi
Hepsiburada da elektronik ürünler kaliteli oluyor genellikle ama satıcıya göre fiyat artışı oluyor. ama sitedeki ürünler aynı kalitede kalıyor bence en güvenilir satış platformu hepsiburada.
sserkan
4 Takipçi
Hepsiburadanın kendi sattığı ürünlerin çoğu güvenilir çok fazla ürün aldım hepsiburada üzerinden ve hepsinden memnun kaldım. gerçekten en iyi online alışveriş sitesi hepsiburada.
Gerçekten güvenli bir site ürünleri gayet hesaplı, ben buradan çok fazla alışveriş yaptım ve hepsinden memnun kaldım. gerçekten en güvenli alışveriş sitesi hepsiburada.
kemaly
0 Takipçi
Gittigidiyor tarzı sitelere göre daha kaliteli ve daha hesaplı bir site her türlü ürün daha uygun bir fiyata mevcut. İnternet alışverişi için en ideal site.
17 gündür sipariş ettiğim ürünüm elime ulaşmadı. Aynı gün kargo ürünüydü üstelik. kullanmanızı asla tavsiye etmiyorum.
eceseckin
3 Takipçi
ben birçok kez ürün aldım hepsiburadadan hiçte sorun yaşamadım bide kapıda ödeme seçeneği eklemişler bu çok daha iyi olmuş en azından kapıda ürünü kontrol edip eğer bir sorun varsa hiç düşünmeden iade edebileceğiz diğer türlü yok param iade olur mu yok çok geç kalır mı diye düşünüp duruyorduk.
mertyuksel
9 Takipçi
2 sene önce hepsiburada'dan iphone telefon aldım hem çok uygun fiyata aldım hem de hiç sorun yaşamadım bu yüzden artık elektronik cihaz alacaksam mutlaka hepsiburada'ya bakmadan alışveriş yapmıyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
35 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.