ertugrulyuce
241 Takipçi
En Güvenilir Online İsim
online alış veriş de nasıl bir site size güven verir deseler #Hepsiburada derim bir defa ürünleri garantili alış verişin garantili en önemlisi alıcı da satıcı da mükemmel şekilde koruma altında gıda gıda dışı giyim elektronik ne derseniz deyin hepsi ile ilgili alış verişim oldu ve sorunsuz #Hepsiburada zaten bu anlamda piyasa da tek kalan isim oldu artık market alış verişinde de olması ve bu sebeple mükemmel şekilde ayağımıza kadar gelmesi harika


12 Yorum

cagric
0 Takipçi
Ben internet üzerinden satış yapan satıcılara pek güven duymazdım fakat hepsburada da alışveriş yapınca öyle dememeye başladım. Satıcılar hem güvenli hemde neredeyse her ürünün garantisini veriyorlar. Hepsi birbirinden kaliteli hizmet veriyor takdir etmek lazım.
oozan
0 Takipçi
Hepsiburadayı keşfettiğimden beri bu tarz sitelere güven duymaya başladım açıkçası. Buradaki gibi sistemle çalışan sitelere hiç güvenmezdim fakat yüksek puanlı satıcıları tercih edince daha güvenli olduğunu anladım. Gerçekten iyi hizmet ve güvence veriyorlar.
nnuro
3 Takipçi
Geçen hafta kendime buradan bir kulaklık almıştım güzel ve kaliteli idi satıcıda öyle idi. Ürünü hemen kargoya verip hızlı bir şekilde teslim etti bana kargo şirketi o gün bugündür hepsiburadaya güvenim sonsuz.
kubras
2 Takipçi
#hepsiburada özellikle elektronik aletde ekstra iyi diyebilirim ben sık sık alışveriş yapıyorum ve çok da memnun kalıyorum aldığım her üründen ve bence tüm mağazaları oldukça iyi
handes
3 Takipçi
Diğer hepsibrada tarzı sitelere göre daha iyi ve kaliteli hizmet veriyor buradaki satıcılar. Buradaki ürünlerin fiyatları hem daha ucuz hemde daha kaliteli diğer siteleri tercih etmektense hepsburadayı tercih ederim.
Her satıcı iyi olmasa da güzel bir satış platformu hepsiburada. Aldığım ürünlerin bir kaçında sorun yaşasam bile satıcı sorunların hepsi ile tek tek ilgileniyor sağ olsun. Alışveriş yapacak iseniz gitti gidiyordan çok hepsiburadayı öneririm.
dorukd
0 Takipçi
Bu tarz sitelerden 1 kere alışveriş yaptım pişman oldum. O gün bugündür bu tarz siteler ne kadar hesaplı olsa da alışveriş yapmam.
Gerçekten her konuda güven veriyorlar. Geçenlerde ilk defa alışverişimi yaptım ve yaptığım günden bu yana sürekli hepsiburada üzerinden alıyorum ihtiyaçlarımı. Hem hesaplı hemde kaliteli almış oluyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
34 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.