ertugrulyuce
287 Takipçi
en güvenilir isim
eğer ki bir tur şirketi ile tatil planınız var ise #Etstur en güven veren isim bir defa tur programları da çok ekonomik ve çok güncel #Etstur yaz kış günü birlik tatiller de bile enfes

3 Yorum

laledikkat
6 Takipçi
Benimde kalitesinde ve #Ets marka ismine guvendigim tek tur firmasi diyebilirim. Ne zaman seyahat etsem ets paketlerine bakarim.
aysell63
348 Takipçi
#Ets en iyi tur şirketi benim nazarımda hem güven verici hem de oldukça avantajlı imkanları var
curcu
8 Takipçi
geçen sene ets tur ile benelüx-paris turuna katıldım ve oldukça memnun kaldım özellikle tur rehberimiz eray bilen inanılmaz bilgili ve ilgili bir rehberdi. Her gittiğimiz şehirde gayet tarihi ve turistlik bilgilerle bizi aydınlattı özellikle yeme içme konusunda çok yardımcı oldu nerde ne yenir tüm katılımcılarla ayrı ayrı ilgilendi. Bu yaz da yine eray hocanın rehberliğinde fas-marakeş'e gitmeyi planlıyorum bakalım beklediğim kadar güzel geçecek mi yine burdan yazarım size deneyimlerimi;)

İlgili markaya ait diğer içerikler

Etstur
Etstur
38 Takipçi
Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası olan Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli bir sehayat tatil acentesi ve tur operatörüdür. 48 şehirde bulunan 130'dan fazla acentenin yanı sıra, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerine her yerden ulaşım sağlayan marka, Acente - Ulaşım - Rehberlik - Konaklama zincirini Türkiye'de ilk defa kurma unvanına da sahip.