rumeysozen
2 Takipçi
En cool kıyafetler h&m'den
uzun zaman sonra #hm'e ilk defa girdim. daha önce birkaç parça bir şey aldım ama sonra uzun bi süre ara verdim. etrafta çok görüyorum. kimseyle pişti olmak istemiyorum. aslında Alışveriş yapmak için değil sadece gezmek için ne var ne yok diye bakmak için girdim. Keşke daha önce girseymişim. bu sezon çok daha cool kıyafetler var. bayıldım resmen. Kıyafetleri inanılmaz güzel modaya tam uygun her zevke göre kıyafet var. Buraya girip de hiçbir şey beğenmeden çıkmak imkânsız gibi bir şey.

  • HM HM için
  • 2016-11-30T16:20:37

2 Yorum

dagg
0 Takipçi
bence son bikaç sezonda fiyatları çok yükseldi. dolardandır belki bilmiyorum ama bi kazağa 70-80 tl vermek fazla bence. h&m dünyanın her yerinde ucuz ve şık olarak bilinir. bizde ucuz tarafı pek kalmadı maalesef.
pinaryalcin
1 Takipçi
Ben normalde h&m çok severim sıklıkla uğradığı bir mağaza. Kış sezonu için de geçenlerde bir gideyim dedim ankamall h&m mağazasına ama açıkçası peki bu kez pek sarmadi. En büyük nedeni de inanılmaz karışık olmasıydı. Ürün ayırt etmek neredeyse imkansız.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HM
HM
42 Takipçi
H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.