emretekin
4 Takipçi
Cekette üstüne tanımam

İş hayatında veya gündelik hayatta kıyafetin ve dış görüşün çok önemli olduğunu düşünen bir insanım o yüzden kıyafetimi giydim gömlekten tutun çorabı kadar kaliteli özenli ve düzgün olmasına dikkat ederim Ve bunun yanında en çok tercih ettiğim markalardan birisi #Network network deyince aklıma özellikle ceket düşüyor o kadar güzel ve kaliteli ceketler yapıyorlar ki insan gerçekten hayran kalıyor tasarım ve kalite olarak beni hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmadı


4 Yorum

esrefkibar
0 Takipçi

Cok cok kaliteli bir baska spor klasik karisimi marka ve o da #network. Ama network ceketleri de bes yuz liradan basliyor.

ezgicek
0 Takipçi

Ben kadın ceketlerini ve deri cekerlerini Hatta mont ve kabanlarina da bayılıyorum #network markasının ama outletin de bile fiyatları beni korkutan cinsten öğrenci olunca alamıyor insan öyle hemen

zeyneltoker
1 Takipçi

Yine #network urunleri yerine ben bir network markasi olan fabrikayi tercih ediyorum. Fiyati bet yari yariya geliyor aldiginiz urunlerde.

ayvazsarman
0 Takipçi

Her ne kadar pahali olsa da #network bir o kadar da kaliteli kullanisli ve tarz. Bence verdiginiz paraya degiyor urunler.

İlgili markaya ait diğer içerikler

NetWork
NetWork
35 Takipçi

Türkiye hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka. Net çizgisini her zaman devam ettiren NetWork, marka olarak seçtiği isimle öncelikle içinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağını simgeliyor, hedef kitlesi olan çalışan kesimin iletişim ihtiyacına işaret ediyor.