Erdogan ve Trump gorustu !

Erdogan ve Trump Birlesmis Milletler toplantisinda, konusma yapmadan once kulis de bir araya geldi ve kisa bir gorusme sohbet gerceklesti. Yasanan bir cok krizden sonra bu ilk yuzyuze temas oldu ve akillara hemen acaba arada ki sorunlari cozecek mi sorusunu getirdi. Bakalim ilerleyen gunler neyi gosterecek bize.


6 Yorum

aysell63
230 Takipçi

yok ya erimez o adam da bu ego oldukça erimez resmen dünyaya zarar biri kararları ile egosu ile çekilmez yani

zeeyneep
8 Takipçi

Haberlerde gördüğüm kadarıyla #trump in bu durumu Sanki bilerek yaptığı ve cidden geç geldigiydi ilişkilerin iyiye gitmesi ülkemiz açısından çok ama çok iyi olur bakalım ilerleyen günlerde neler olacak

nazli99
10 Takipçi

trump geçenlerde kuzey kore lideriyle de görüştü. çok iyi mesajlar verilmişti ama hiçbir sorun çözülmedi. bu tarz bir görüşmeden de sonuç çıkmayacaktır.

halesoy
5 Takipçi

Birleşmiş Milletler toplantısında özellikle #trump in ülkenin durumu ile söyledikleri herkesi güldürdü orada bulunan devlet büyükleri söylediklerini o denli kabul etmedi ve böyle bor hicivde bulundu

ferditokat
6 Takipçi

Bence sorun iki liderin iletisimsizliginden kaynaklaniyor gibi geliyor yani danismanlar yuzunden bu isler oluyor.

ozangns
5 Takipçi

türkiye ile abd arasındaki krizin suni olduğunu, yakın gelecekte çözüleceğini düşünüyorum. siyasiler bu tarz krizlerden fayda sağlamaya çalışırlar. bu zamana kadar olanlar sorunların bu nedenle abartılmasıydı bence. nihayetinde abd'nin tüm üsleri halen ülkemizde faal bir şekilde bulunuyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.