emrahtst
8 Takipçi
Fossil Q Smartwatch

abd ile vize yasağı başlamadan birkaç gün önce abd'den fossil q smartwatch aldım. daha önce samsung gear kullanıp, özelliklerini abartılı, şeklini biçimsiz bulmuştum. bu saat ise basit arayüzü, kullanım kolaylığı ve anlaşılabilir özellikleriyle gearın pabucunu dama attı. fiyatı şu an türkiye'de 1500 tl üstüne satılırken yurt dışında 200-300 dolar civarında. Akıllı saat almak isteyen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.


9 Yorum

ozgunogut
4 Takipçi

Erkek kol saatinde en begendigim marka tartismasiz #Fossil markasi ve tam dort tane fossil saatim var hepsi de birbirinden guzel.

efsundum
8 Takipçi

Kendime çılgın friday kampanyası olduğunda almıştım bir tane normal fiyatı 300 civarıydı ben 150 Tl ye aldim bu fiyat kaçmaz deyip #fossil saatleri ömürlük para biraz daha olsa iki tane alırdım

1500-2000 tl arasındaydı fiyatları son sorduğumda beşiktaş taraflarında. bu kadar eder mi bilemiyorum.

mertc
0 Takipçi

kabiliyetleri çok az. bu rakamlarda bi akıllı saatten daha çok özellik beklerim. gear tercihimdir. ama şekli güzel.

melekkk
9 Takipçi

#fossil saatlerin ederi bence de bu kadar değil akıllı saat ama hiçbir özelliği yok samsung Al daha iyi ondan bence fossil in klasik saatleri iyi bence onda da kordon sorunu var tabi

ranacan
6 Takipçi

#Fossil saatlerine ömür boyu garantisi var arkadaşlar , bozulursa hemen yenisini veren aynı modeli yoksa , tezgahtan istediğinizi seçebiliyorsunuz ve bütün bunları kendim bire bir yaşadım.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fossil
Fossil
36 Takipçi

Tasarımları çok orijinal olan ve bay-bayan tüm çeşitlerinin çok şık ve kalite olduğu bir markadır.