emirkasam
5 Takipçi
Hotic Bot Sezonu

Hotic magazalarinda kisa ozel cok guzel İndirimler var arkadaslar. Ozellikle de kis icin kaliteli deri ve tarz bir bot ariyorsaniz hotic magazasina da goz atin mutlaka. Yeni sezon urunler de indirim de mevcut. Bende bot aldim ve cok da memnunum.


7 Yorum

aysell63
229 Takipçi

#Hotiç ürünleri ile ilgili deneyim sahibi olmadım ama bu bot modeli en beğendiğim bir model gidip bakacağım

çeşitler giderek azalıyor hotiç'te. buna paralel fiyatlar da düşüyor. geçen senelerdeki hotiç kalitesini bulabilir miyiz bilemiyorum.

ozlevent
4 Takipçi

konkordato ilan ettiklerinden beri hotiç'ten ayakkabı almıyorum.. önceden alıyordum, sorun oldu mu götürüyordum. şimdi bunun garantisi yok.

bulentvarsak
1 Takipçi

Daha bugun hotic magazasindaydim ama cesit o kadar az ki cok sasirdim. Bisey bulamadim acikcasi.

oyabursa
2 Takipçi

#hotic iyi marka ama ben yeni sezon ürünlerini özellikle erkek de pek beğenmedim biraz çizgisini bulamamış Sanki bu kış mevsimi bana öyle geldi belkide bu kışın modası Tam oturmamistir

onuriko
5 Takipçi

Hotiç konkordato ilan ettikten sonra ürünlerde de kısıtlamaya gitti sanırım çünkü 2019 kış dönemine ait adam akıllı hiç bir bot,çizme falan göremedim ben bu nedenle çokta güvenemiyorum artık.

tuanabalay
4 Takipçi

Gecen yil Hotic magazasindan aldigim deri botumu bu yil da kullaniyorum. Hala ilk gun gibi saglam ve kaliteli.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HOTİÇ
HOTİÇ
30 Takipçi

HOTİÇ,modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır.