elifss
4 Takipçi
dominos vodafone kampanyası
vodafone'un kampanyasıyla 2 orta boy pizza 24 tl'ye gelirken, dominos'un sitesinde kampanyalı fiyat olarak 2 orta boy pizzayı 28 tl'ye alabiliyorsunuz. sitede iki kampanya da aynı yerde görünüyor. ben vodafone abonesi olduğum için 24'e aldım ama başka bir operatör kullansaydım almazdım. eminim almaktan vazgeçenler de olmuştur.


7 Yorum

dfhfj
0 Takipçi
Vodafone yemek sepetine baya kampanya tanimlamis ben #burgerking de de gördüm aynı şekilde uygun oluyor normal kampanyalı menulere göre bile ama dominos kampanyası daha da iyiymiş özellikle öğrenci isen çok daha iyi oluyor ...Ramazan da bütünleme zamanı ben bunu bir gözden geçireyim en iyisi
selenuludag
2 Takipçi
dominos'un ikili pizza kampanyalarıyla birkaç kez pizza sipariş ettim. sadece ince hamurlu pizza seçebiliyoruz. malzeme seçenekleri de çok az. yani kampanya değil malzeme azaltayarak fiyat düşürmek oluyor bu.
ipeq
4 Takipçi
kampanya fotoğrafında kullanılan pizzalar kalın hamurlu ama siparişte ince hamurlu.tat olarak bildiğimiz dominos. 2 defa sipariş ettim ama ben malzemelerini az görmedim.
biz ailecek vodafone kullanıoruz indirimlerden çok rahat yararlanıyoruz ama yukarıda bir arkadaşın dediği kim malzeme azaltıldığı için fiyat düşüyor.
esmayuce
91 Takipçi
en çok bu kampanyaları dikkatimi çeker gsm operatörlerine yapılan indiirimler ile lezzetli pizzalar
dün telefonuma gelen bir kampanya smsinde 13+13 fiyat yazılmıştı. 3 al 1 ödeden daha ucuza geliyor :))

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi
Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.