elifbulutlu
4 Takipçi

Eve bir misafir yada komsu aniden gelince benim icin en guze kurtarici tabiki de #cappy meyve sulari oluyor.Hemen aciyorum bir tane ve misafirlere ikram Ediyorum.Cappy lezzetini sanki taze sikma meyve suyu saniyorlar misafirlerim.

  • Cappy Cappy için
  • 2016-09-27T06:15:40

4 Yorum

Sanırım 18 yıllık hayatımda en fazla tükettiğim meyvesuyu markası. Özellikle yeni çıkan meyve parçacıklılara bayılıyorum bildiğin meyve yiyormuş hissi veriyor. Cappy bu işi fazlasıyla iyi yapıyor umarım hep bu kalitede ilerler.

Bizim çocukluğumuzda meyöz çok ünlüydü şimdiler de ise Cappy daha fazla popüler, ama Beray arkadaşımızın dediği gibi şu meyve parçacığı olayı çok güzel düşünülmüş ben kolay kolay haızr meyve suyu içmem ama Cappy'nin meyve parçacıklısını çok beğendim hala denemeyen varsa bence çok şey kaçırmıştır.

kayam
0 Takipçi

En iyi meyve suyu markalarindan.taze meyveleri toplayip yapiyorlar. Bilindik bir marka oldugu icin icim rahat iciyorum.genelde cappy nin karişık meyve sulusunu ve şeftalilisini tuketiyorum.

aliyevarol
1 Takipçi

#Cappy pulpy seftali denediniz mi bilmiyorum Ama Hakikaten de cok guzel olmus.Sanki meyveyi kendinkz isiriyormus gibi posasi agziniz da dagiliyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Cappy
Cappy
38 Takipçi

Cappy, Avrupa'da The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir meyve suyu markasıdır. 1994'den beri üretilmektedir.