elaozel
6 Takipçi
vodafone yanımda hediye sorunu

vodafone'da 35 tl'lik bi tarife kullanıyorum. ay dolmadan ikinci kez doldurla hattımdaki internet ve dakikalarımı yeniliyorum. kısacası sağlam bir vodafone müşterisiyim. vodafone'un hediye internet ve dakikalarından yararlanmak için her hafta yanımda uygulamasına girerek bana ne var kısmından hediye çarkını çeviriyorum. ilk zamanlarda 1 günlük internet veya konuşma hediyesi çıkıyordu. sonraları süre 6 saate düştü, şimdilerde ise alakasız şeyler çıkmaya başladı. örneği resimde var. elektirikli ev aleti almak isteyen birinin vodafone yanımda'da ne işi var sormak isterim? böyle alakasız bir kampanyaya hiç gerek yok bence. 6 saatlik internete şükrettirmek için mi yapıyorlar bilmek isterim!


7 Yorum

oevren1
5 Takipçi

bırakın hediyeyi 6 saatlik interneti es kaza uyumadan önce falan alsanız o da boşa gidiyor. böyle yapacaklarına hiç yapmasalar daha iyi.

fighen
4 Takipçi

bu biraz ekstraya giriyor. sitem etmekte haklısınız fakat bunu da vermeyebilirler. adı üstünde hediye.

tost makinesi almayı düşünüyordum bu aralar. tam da bana göre bir kampanyaymış. yanlış kişiye denk gelmiş.

selimyavah
10 Takipçi

Ben vodafone kullandim ve cok fazla dayanamadim cunku cekmiyor. Tasimak zorunda kaldim.

eceseckin
0 Takipçi

benimde şansıma hiç kullanmayacağım yerleden indirim veriyorlar. Bu biraz şans işi işte herkese öle gb, dakika falan gelmiyor bedavadan.

bana da çiçekçiden yüzde 100 liraya 40 lira indirim çıktı. allahtan çiçek alabileceğim kimse yok :D

son 2 haftadır üst üste indirim alıyorum. bu hafta da lezzetlibuket indirimi çıktı. ne yapacaksam artık...

İlgili markaya ait diğer içerikler

Vodafone
Vodafone
29 Takipçi

5 kıtada 30 ülkede faaliyet gösteren ve gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone, Türkiye’de 20 milyon abonesine kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veriyor. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone; mobil ses, sabit ses, mobil internet ve ADSL hizmetleriyle “komple iletişim çağı”nı yaşatıyor.