ekorkmaz
8 Takipçi

Geçen sene kışlık alışverişim için çıktığımda aldığım ürünlerden sonra #H&M gardolabımın değişmez markası oldu. Bu yazda bütün basic tişörtlerimi h&m den aldım. tişörtler çok rahat ve fazla terletmiyor. ayrıca ürünlerinin kesimi de diğer markalara göre vücudu daha düzgün ve toplu gösteriyor. bu yaz için gittiğimde muhteşem gömlekler de gördüm arkadaşlar. h&m'e uğramadan alışverişinizi bitirmeyin derim.

  • HM HM için
  • 2016-06-25T02:25:16

2 Yorum

Benim de çok tercih ettiğim bir marka H&M ürünleri.Özellikle de H&M tshirtleri oldukca güzel ve bu sıcaklar da çok rahatlar.Bende en çok H&M basic tshirtlerini kullanıyorum.H&M gömlek ve H&M sweatshirt ürünleri de çok güzel ve kullanıslılar.

iozen86
4 Takipçi

#H&M yeni sezon gömlek ve t-shirtlerine bayılmamak elde değil. havalar ısındıkça sezon alışverişi de sıkıştırıyor. ya bu kadar güzel tasarımları nasıl bu kadar ucuza satabildiklerini anlamış değilim açıkçası dostum ama gerçekten son yıllarda türk piyasasına damga vurdu, tarzını değiştirdi insanların :) belli ki ikimiz de onlardanız.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HM
HM
42 Takipçi

H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.