alparslan
26 Takipçi
eğer tur ile tatil ise adı belli
gerçekten bir tur firmasından tatil alacaksanız güven veren sağlam hizmetinin arkasında duran fiyat garantisi sunan #Etstur dan şaşmayın gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bir çok noktada tercih edilen #Etstur ile bende karadeniz turu yaptım inanın ki çok da gönlüm rahat bir şekilde


3 Yorum

tarikural
0 Takipçi
Herkes #Ets tura cok guveniyor anladigim kadariyla ve bende Eylul ayi icin guzel avantajli tatil paketimi bu sefer ets turdan almaya karar verdim.
asudhr
6 Takipçi
Türkiye nin bu kadar önemli olmasında en büyük etken Karadeniz Ege her yeri ayrı güzel ülkemizin 3yani deniz ile kaplı ve bu değerlere sahip çıkmalıyız en önemlisi de bu Doğu da Batı da Kuzey de Güney de çok değerli. Çünkü bende bir Doğu turu yapmak istiyorum Mardin falan ets den bir bakam işallah güzel birşeyler vardır #ets Keşke hep tatil olsa :)
sibelcake
2 Takipçi
ets tur ile kapadokya ve ege turu tecrübelerimden sonra 2 farklı firmayla farklı turlara gittim. pişman olmadım ama ets'deki kaliteyi ve programı da bulamadım.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Etstur
Etstur
38 Takipçi
Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası olan Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli bir sehayat tatil acentesi ve tur operatörüdür. 48 şehirde bulunan 130'dan fazla acentenin yanı sıra, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerine her yerden ulaşım sağlayan marka, Acente - Ulaşım - Rehberlik - Konaklama zincirini Türkiye'de ilk defa kurma unvanına da sahip.