egemen
3 Takipçi
Eyüp Sabri Tuncer'den Bodrum mandalinalı sıvı sabun

Geçen ay önce eve Eyüp Sabri Tuncer'in bodrum mandalinalı sıvı sabununu aldık. 3 kişi kullanmamıza rağmen çok uzun süre gitti (500 ml şişe). Sıvı sabunların kokusu genellikle yıkadıktan sonraki birkaç saat içinde gider. ama bu sıvı sabunu kullandıktan saatler sonra bile elde mandalina kokusu kalıyor. Kokusu gerçekten çok hoş. Ayrıca sabun aynı zamanda zeytinyağlı. bu nedenle olsa gerek ki eli hiç kurutmuyor.


9 Yorum

serenlihayat
0 Takipçi

uzun zamandır Eyüp Sabri Tuncer'in şampuan ve saç kremini kullanıyorum ve oldukça memnun kaldım sayesinde saçlarımın dökülmesi bir tık azaldı ve kepek yok denecek kadar az kaldı sıvı sabununu hiç kullanmadım ama eminim ki o da gayet başarılıdır sonuçta Eyüp Sabri Tuncer kalitesi ile üretilmiş değil mi ;)

cicooo
266 Takipçi

sıvı sabun da mandalina vallahi denk gelmedim ama en kısa zaman da online sipariş vereceğim

betuldenizz
3 Takipçi

Ya yılların markası #eyüpsabri yaparsa kötü mü olur😂 hiç sanmıyorum 🤗 ben kurusunu da çok beğendim alırım mağazadan büyük ihtimalle

ahmety
2 Takipçi

Hiç denemedim fakat güzele benziyor farklı kokuları olması da etkileyici geldi bana açıkçası. eğer bir yerde görürsem alıp deneyeceğim.

samimkurkak
2 Takipçi

Cok tiras olan birisi oldugum icin tiras sonrasi kolonyasini cok kullanirim ama sivi sabununu hic almadim eve.

esmayuce
90 Takipçi

çok güzel bir kokusu var bunun yanında ellerim pamuk gibi oldu mükemmel bir nemlendirici özelliği de var harika deneyin

İlgili markaya ait diğer içerikler

Eyüp Sabri Tuncer
Eyüp Sabri Tuncer
64 Takipçi

Türkiyenin 1923den beri koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer birbirinden değerli markalara ait kişisel bakım, ev bakımı, tekstil ve spa ürünleriyle satışa sunuyor.